Bambilion + Hurá ven + Další, prosím!

Akce
Neohodnoceno
Značka: Dummy Bear
647 Kč –7 %
dummybears
647 Kč –7 % 599 Kč 599 Kč / 1 ks
Skladem

Hledáte svižné a jednoduché hry pro celou rodinu na doma i ven? Hry značky DummyBear toto splňují. Rodinná zábava se zvýhodněným balíčkem tři her může začít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Více než 40 her na ven i na doma v krabičkách tak akorát do ruky

Pokud vám doma i venku docházejí nápady na to, co byste s dětmi mohly hrát, tak už nehledejte. V tomto balíčku najdete 3 krabičky s hrami. Oč jsou menší (dáte je pohodlně do kapsy i kabelky), o to jsou nadupanější nápady na méně známé, ale i známé hry.

Většina her v balíčku je určená dětem od 5 let, ale některé zvládnou i šikovné mladší děti.

Co balíček obsahuje

  • deskovou hru Bambilion
  • deskovou hru Hurá ven!
  • deskovou hru Další, prosím

Charakteristika hry Bambilion

Krabička obsahuje 20 bleskových, lehce pochopitelných a různorodých her, které do minuty připravíte a ihned hrajete. Všechno potřebné najdete v krabičce, nic dalšího už není potřeba. S těmito hrami zaženete nudu, ale také dlouhou chvíli v čekárnách u doktora, na letišti, za deště doma, anebo taky na cestách (v letadle, ve vlaku). Většinu her odehrajete do 10 minut. Více o deskovce najdete ZDE.

Charakteristika hry Hurá ven!

V krabičce také najdete hru Sběratelé a dalších 20 známých i neznámých venkovních her. Když nebudete vědět co si zahrát, děti budou remcat na výletě/procházce, jednoduše je nechte vylosovat hru z kartiček s návody. Díky hře Sběratelé si děti procvičí česká a anglická slovíčka (mohou hrát už 2leté děti). Zbylé hry využijete ve chvílích, kdy se malým výletníkům nebude chtít pokračovat v cestě. Více o deskovce najdete ZDE.

Charakteristika hry Další, prosím

V této krabičce se nachází jediná, ale o to hezčí hra pro cca 5leté (a starší) děti. Cílem hry je vyléčit domácí zvířátka. Ale nebude to jen tak! Občas vám některý mazlíček uteče, znovu onemocní nebo ho prostě protihráč prachsprostě ukradne. Vyhrává ten, kdo má u sebe na konci hry nejvíce vyléčených domácích mazlíčků.

Hra je rychlá, zahrát ji zvládnete tak za 15 minut. Ačkoliv má velice jednoduchý princip, děti se od ní jen stěží odtrhávají. Navíc ji lze hrát ve dvou verzích: všichni proti všem, anebo jako kooperační hru (společné léčení zvířátek) - vhodné pro mladší děti. Více o deskovce najdete ZDE.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Motorika, Postřeh, Paměť
Věk: Od 5 let
Doba hraní: do 5-10 minut
Počet hráčů: 2 a více
Počet her: více jak 40

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: