Berušky, společenská hra pro nejmenší

Neohodnoceno
Značka: Efko
189 Kč
Skladem

Díky jednoduchým pravidlům a roztomilé grafice jsou Berušky ideální deskovkou už pro 3leté děti. Nechte vaše dítě se na chvíli proměnit v berušku a šplhat po rostlině vzhůru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staňte se malou beruškou, zdolejte vrchol rostliny jako první a vzlétněte ke sluníčku. Ale pozor, stoupání není snadné (stéblo se ohne, zafouká vítr), snadno se tak může stát, že beruška se skutálí zpátky na start.

Charakteristika hry

Díky jednoduchým pravidlům a pěknému grafickému zpracování se jedná o hru pro nejmenší. Vhodná už od 3 let věku dítěte (obsahuje menší komponenty). Hra rozvíjí jemnou motoriku, znalost barev a učí trpělivosti.

Hra je vhodná pro 2 až 4 hráče. Díky svým pravidlům ji s nejmladším dítětem může hrát starší sourozenec i rodič, nikdo není věkově zvýhodněn.

Jedná se o svižnou hru, kterou zvládnete do cca 30 minut.

Pravidla Berušek

Hráči se střídají na tahu. Podle barvy, která padne na kostce, šplhají berušky po rostlinkách (herním plánu) a snaží se dostat až na nejvyšší stéblo. Jejíž berušce (hráči) se to podaří jako první, vyhrává. Na plánku jsou cestičky, které se jako stonky rostliny různě klikatí. Na křižovatce si můžete zvolit další směr.

Avšak pozor, tak jednoduché to není. Pokud beruška během šplhání narazí na jinou berušku, vrátí ji na start a ta šplhá zase od začátku. Někdy se také stane, že beruška doleze na otvor, který je větší jak ona. Pak se propadne dolů a vrací se taky na start.

TAKARO tip: Vadí vám propadávající berušky a nechcete je ztratit? Umístěte herní plán nad herní krabici.

Co hra obsahuje

  • 3D děrovaný herní plán,
  • 4 dřevěné barevné kuličky (představují berušky),
  • kostku s barvami. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Motorika, Trpělivost
Věk: Od 3 let
Zaměření hry:: zručnost, trpělivost, barvy
Hráčů: 2 až 4
Doba hry: do 30 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: