PRÉMIOVÁ SEKCE ZDARMA:
Záleží vám na zdravém (mentálním i fyzickém) vývoji vašich dětí? Hledáte další materiály na zabavení vašich dětí. Tvoříme pro vás prémiovou sekci, kde najdete hodnotné články i PDF materiály. NAJDETE JI TADY.

Prémiová sekce pro rodiče

Rozhovor s maminkou Markétou o rozjetí značky Tarua s funkčním oblečením
Ideální prací (nejenom na rodičovské dovolené) je taková, která člověka naplňuje. A co teprve, když vyplyne z vašich osobních potřeb. Takovou cestou k vlastnímu podnikání si prošla i maminka Markéta Šarbortová, spoluzakladatelka e-shopu a stejnojmenné značky Tarua. Pokud vás zajímá, jak náročné je založit si vlastní e-shop, rozjet značku oblečení a to vše skloubit s rodinou a cestováním, pak čtete správný rozhovor.
Rozhovor s Eliškou Dobiášovou o rozjetí značky Breberky s 3 dětmi v zádech

V tomto rozhovoru vám společně s maminkou Eliškou ukážeme zase jinou cestu, jak rozjet vlastní podnikání při dětech, navíc řekněme v méně obvyklém oboru. Eliška je majitelkou e-shopu Breberky se stejnojmennou značkou látkových pomůcek pro ženy i miminka. Zároveň vychovává 3 malé holčičky a nás tak zajímala nejen její cesta k podnikání, ale především, jak to všechno zvládá skloubit: děti i práci.

Jak vypadá time-management pracující maminky devíti dětí Ivky Sovadinové

Ivka Sovadinová společně s manželem Vaškem jsou hodně akční rodiče. Mají kupu dětí a k tomu vlastní rodinnou značku hraček DomeCZECH. Protože řada maminek by se ráda i na rodičovské dovolené nějak realizovala, bonusem přispěla do rodinného rozpočtu, ale často netuší, jak to právě skloubit s malými dětmi, rozhodli jsme  se Ivku malinko vyzpovídat.

Rozhovor s „Mámou v lese“ Zdeňkou o rozjetí šicího podnikání při dětech

Jste s dětmi na rodičovské a šijete si na ně oblečení? Napadlo vás někdy, že i tímto se dá (při)vydělat při dětem doma? Možná namítnete, že konkurence v této oblasti je veliká, že šít umí kdejaká maminka. Nemyslíme si to. Proto jsme pozvali do rozhovoru maminku dvou holčiček Zdeňku, která šije dětské oblečení pod značkou Máma v lese. A svůj projekt rozjela právě na rodičovské dovolené.

Rozhovor s oční specialistkou Radkou Samuelovou o tupozrakosti u dětí
Radka Samuelová je ortoptistka, což je specialistka, která se zabývá tupozrakostí, šilháním, dvojitým viděním aj. Možná jste stejně jako my doteď znali pojmy krátkozrakost, dalekozrakost a mysleli si, že tady stejně pomůže pouze nošením brýlí či podstoupením laserové operace. V rozhovoru si ale popovídáme o jiné oční vadě, kterou když u dětí včas odhalíme, tak ji lze odstranit. Vada se může týkat i vašich předškolních dětí, je fajn o ní včas vědět, diagnostikovat ji a řešit.
Rozhovor s fyzioterapeutkou Katkou Pokornou o fyzio problémech dětí od narození po předškolní věk

Čekáte miminko, nebo už malé dítě máte a bojíte se, zda se vyvíjí po všech stránkách správně? Neradi byste něco podcenili? Tyto strachy nás rodiče asi neopustí celý život, ale jak se říká: „Kdo je připraven,není překvapen!“ Proto jsme pro vás připravili obsáhlý rozhovor s fyzioterapeutkou Katkou, kde si povídáme nejenom o správné manipulaci s miminkem, ale celkově o dětském pohybu.

Prémiový obsah