Bordeří povídačky 2

Neohodnoceno
289 Kč
Skladem

Bordeří povídačky 2 jsou humorným volným pokračováním 1. dílu. Opět vás zavedou na poklidný statek, kde si své ovečky hlídá přátelský borderák Kubíček. Tentokrát na čtenáře čekají jiné kulišárny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kočky, dřeváky a jitrnice, spaste své špejle a duše! Borderák Kubíček a smečka štěňat vás nenechají v klidu.

Stručný obsah

borderi stenataStatek borderáka Kubíka se ocitl v obležení rozdováděných štěňat! Časem z nich jistě vyrostou zodpovědná a spolehlivá psiska, ovšem zatím to jsou raraši, před jejichž zoubky není žádné ucho ani čumák v bezpečí. Perou se a ňafají, učí se létat v povětří a straší nebohé ovečky, žádná lumpárna jim zkrátka není cizí.

Přesto však mají srdce na pravém místě. Když se kolem Mrchového kopce, kde se statek nachází, začnou dít divné věci, to by v tom byl pes, aby nechali své kamarády ve štychu!

 

Knížka s dvanácti pohádkami je volným pokračováním prvního úspěšného dílu. Dočkáte se v ní opět nádherných ilustrací od majitelky bordeří smečky Aleny Doubravové.

Bonusy ke knížce

zalozka

 

Pro ještě lepší zážitek z knížky od nás každý čtenář dostane tematické bordeří pexeso a roztomilou záložku s Kubíčkem. To abyste se nám na statku mezi štěňaty neztratili!

 

O autorovi

Ačkoliv se Pavel Mondschein narodil v Praze, velkoměstskému životu dal vale a odstěhoval se do malé vesničky na dohled od Řípu. Tam se věnuje překládání počítačových her, chovu ovcí a literatuře.

Jeho životní heslo zní: "Pást, psát a spát." Pavlova tvorba čítá široký záběr: od humorných pohádek přes povídky různých žánrů popostapokalyptickou sérií Zapomenuti v očistci.

Charakteristika knížky

  • 12 humorných pohádek
  • A5 pevná vazba - vleze se do každé knihovničky
  • ilustrace od Aleny Doubravové, majitelky bordeří smečky
  • 208 stran
  • pro děti od 6 let
  • vhodné i jako kniha pro první čtení (velké písmo i obrázky)

Reference ke knize

Sám autor o knize: Větší, lepší, bohatší. Tak by šlo charakterizovat druhé Povídačky v porovnání s prvními. Více stránek, více příběhů a nesrovnatelně více ilustrací.

recenze borderi povidky 2

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské knížky
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Počet stran: 208
Vazba: A5 pevná
Počet pohádek: 12

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: