Dávej bacha

Neohodnoceno
Značka: 4bambini
449 Kč 449 Kč / 1 ks
Skladem

Společenská hra od 4 let seznamuje děti s prvními životními nástrahami. Na veselých ilustracích ze života Elišky, Ondry, Huga a Emila si s dětmi povídejte o tom, jak si bezpečně hrát doma, v přírodě či při sportu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo je připraven, není překvapen! Díky této společenské hře nebudou vaše děti překvapeny životními nástrahami a nestandardními situacemi

Popis hry

Sada Dávej bacha obsahuje kartičky s méně příjemnými situacemi, jež mohou vaše děti v životě potkat. Na veselých ilustracích ze života holčičky Elišky, její bratříčka Ondry a jejich kamarádů Huga a Emila si s dětmi hravě popovídáte o tom,

  • jak si bezpečně hrát doma,
  • v přírodě
  • či při sportu.

Hra ale nabízí mnohem více témat, která jsou v dnešním životě dětí zcela běžnými. Například v této herní sadě karet najdete: kontakt s nebezpečnými látkami či léky, tipy, jak by se děti měly zachovat, když je osloví neznámí lidé nebo se ztratí. V neposlední řadě ve hře najdete otázky bezpečnosti na internetu - vždyť už dnešní předškoláci mají téměř denně v rukou telefony či tablety s přístupem k internetu.

Pokud v otázce bezpečí dětí nechcete nic ponechat náhodě, je tato hra tou nejvíce interaktivní cestou, jak jim otázky klíčové pro jejich zdraví a bezpečí vysvětlit. Bonusem hra rozvíjí komunikační schopnosti dítěte.

Charakteristika hry

Díky ilustracím je hra vhodná už od 4 let věku dítěte. Jedná se o hru jednoho hráče s dospělými.

Délka hry závisí na tom, jak moc se zapovídáte. Ale obvykle se vejdete do 15 minut, kdy dítě ještě udrží pozornost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 4 let
Počet hráčů: 1 a více
Doba hry: Do cca 15 minut
Věk: od 4 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: