Detektiv

Neohodnoceno
Značka: Efko
399 Kč –8 %
86844 old
399 Kč –8 % 369 Kč 369 Kč / 1 ks
Skladem

Umožněte dětem se na chvíli stát věhlasným detektivem. Jejich úkolem v retrodeskovce je odhalit tlupu banditů. Kdo jich odhalí nejvíce, získává titul „Detektiv ZAVŘIOČKO“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staňte se na chvíli detektivem a vypátrejte bandu zlodějů

Princip a pravidla hry

Ztratila se brašna s důležitými doklady a 14 osob je podezřelých z krádeže. Jsou mezi nimi muži i ženy. Podezřelí pachatelé se neustále převlékají, aby unikli spravedlnosti, a jen zkušené oko detektiva může jednoho po druhém odhalit.

Princip hry je jednoduchý. Ze společné hromádky tahají hráči části postav (hlava, trup, nohy, apod.), případně celé už hotové postavy. Snaží se postavy kompletovat. Pokud někdo vytáhne obrázek celé postavičky, stává se detektivem (bere si dřevěnou figurku) a může začít zatýkat podle daných pravidel. Zatýkání = braní určitých karet spoluhráčům, které jsou zároveň jeho vítěznými body. 

Hra končí, až se odehrají všechny karty z balíčku. Vítězí ten hráč, který má nejvíce vítězných bodů (zatčených pachatelů).

Charakteristika hry

Díky snadným pravidlům, si hru užijí už 3leté děti. Jde o svižnou hru, která vám zabere necelých 30 minut. Hrát ji mohou dva a více hráčů.

TAKARO tip: S částí tělíček postav lze hrát pexeso i tripexeso. Máte více her s jednou deskovkou Detektiv.

Sada obsahuje

  • 98 karet
  • 1 dřevěnou figurku detektiva
  • pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Retrohry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Doba hraní: do 30 minut
Počet hráčů: 2 a více

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: