Dětská magnetická mapa ČR 36 x 56 cm

Neohodnoceno
999 Kč
Skladem

S ilustrovanou magnetickou mapou ČR si děti snáze a rychle zapamatují naše řeky, krajská města a kde byly na výletě. Součástí balení je tubus a 12 oválných magnetů představující česká pohoří

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaše děti králem v hodinách prvouky a vlastivědy? S magnetickou mapou ČR během pár her

Díky ilustrované mapě ČR si děti hravou formou zapamatují, jak vypadá naše republika a která místa už dříve navštívily s rodiči. Na mapě jsou vyznačená krajská města, významné řeky a součástí balení je rovněž 12 magnetů českých pohoří. Jejich přikládáním si dítě snadno zapamatuje, kde leží, jak jsou asi velké a kolik měří významné české hory.

Mapa je zhotovená z atestované magnetické fólie. Díky tomu ji lze umístit na magnetickou tabuli, anebo na nevestavěnou ledničku či myčku. Jde ji používat rovněž jako hrací podložku na stůl. Ale děti si s ní dobře vyhrají i na zemi. Rychle ji srolujete a sbalíte do tubusu na cesty (třeba k babičce a dědovi). 

Co je součást balení

  • magnetická mapa ČR 36 x 56 cm,
  • designový tubus s popruhem na přenášení mapy,
  • 12 pohoří magnetů českých pohoří (Šumava, Krušné hory, Krkonoše, Jeseníky, Beskydy, Orlické hory, Českomoravské vrchovina, Drahanská vrchovina, Český les, Bílé Karpaty, České středohoří, Jizerské hory),
  • pravidla 7 her s mapou ČR.

Magnety pohoří jsou oválného tvaru různých rozměrů v odpovídajícím měřítku vůči mapě. Na každém pohoří je jeho jméno a nejvyšší bod.

S mapou ČR a jejími magnety lze hrát řada zábavných i naučných her už od 1 hráče (netřeba rodičů), například Kde leží Kotěhůlky, Plácaná či Pexeso Kraje ČR.

Nowoczesny Podróż Prosty Kolaż Post na Facebooku (67)

Kdo si s mapou ČR vyhraje

  • Zvídavé dítě od cca 5 do 11 let, které rádo cestuje, doma si prohlíží mapy a atlasy či se často ptá na svět okolo sebe. 

 

TAKARO tip:

Chcete, aby se děti dozvěděly co nejvíce o naší republice? Dokupte jim sady magnetek TOPy ČR a Zajímavá místa v ČR. S nimi si poskládají vlastní podobu ČR anebo s vámi vyrazí prozkoumat tato místa. S magnety lze hrát pexeso.

MAKETY_MAGNETKY_ČR_5x5_STAVBY-removebg-previewMAKETY MAGNETKY ČR 5x5_TOPY

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské magnetické mapy
Záruka: 2 roky
Věk: Od 5 let
Velikost mapy: 36 x 56 cm
Počet magnetů pohoří: 12
Materiál: atestovaná magnetická fólie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: