Lovci motýlů

Neohodnoceno
Značka: Efko
249 Kč
Skladem

Graficky pěkně zpracovaná hra, která procvičí postřeh a rychlost u dětí od 5 let. Staňte se na chvíli lovcem a hledejte pestré motýli na vlastních loukách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte jednoduchou a graficky pěknou hru pro děti od 5 let? Nechte je hledat motýly na pestrých loukách a procvičit si tak postřeh

Popis a pravidla hry

Lovci motýlů jsou hra, která díky originálním otáčecím herním plánům (představují pestré motýlí louky) zabaví dospělé i dětské lovce. Desková hra procvičuje rychlost a postřeh.

Pravidla jsou přitom lehká jako samotná motýlí křídla. Každý hráč obdrží svou louku, kde lze překládat její strany. Doprostřed stolu se umístí balíček karet s motýly, kteří se budou na louce hledat. Otočte novou kartu v balíčku a úkolem lovců (hráčů) je najít tohoto motýla na vlastní louce za pomoci překládání stran herního plánu louky.

Hra má tři obtížnosti, kdy jsou na kartě postupně vyobrazeni mimo jednoho také dva, nebo dokonce tři motýli, které je potřeba "pochytat" na louce všechny zároveň. Hledání třech motýlů naráz důkladně prověří schopnost koncentrace i leckterého rodiče. 

Charakteristika hry

Výrobci doporučují hru od 5 let věku, kdy dítě už dokáže skládat svou louku. Ale nic vám nebrání hrát deskovou hru i se čtyřletými dětmi.

Hrací doba by neměla přesáhnout cca 30 minut.

Jedná se o rodinnou hru pro 2 až 4 hráče (dáno počtem luk v sadě).

Sada obsahuje

  • návod ke hře,
  • 42 oboustranných hracích karet.
  • 4 louky – herní plány s otáčecími listy.

Kompletní pravidla hry si stáhněte TADY.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Trpělivost, Postřeh
Věk: Od 5 let
Věk: od 5 let
Doba hry: do 30 minut
Počet hráčů: 2 až 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: