Magnetický plánovač pro školáky

Neohodnoceno
Značka: Dokido
2 290 Kč 2 290 Kč / 1 ks
Skladem

Kalendář Velký Méďa je týdenní plánovací kalendář, který pomáhá školákům zorientovat se v čase, v běžných aktivitách a v neposlední řadě je  učí samostatnosti. Kalendář je vhodný od 6 let a obsahuje 102 magnetků různého zaměření.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ptají se vás děti, co je dneska za den? A kdy bude ta sobota, aby se jelo za babičkou? Kdy už budou Vánoce? 

Plánovací kalendář VELKÝ MÉĎA je určen zejména pro děti, které se chystají do školy a potřebují si zafixovat nejen ty činnosti, které už znají, ale také ty, které je teprve čekají a budou pro ně nové. Nástup do školy je tak trochu šok pro celou rodinu a s dobrou přípravou se dají eliminovat všechny "nežádoucí" situace. Naopak si to užít a vidět pokroky svého dítěte, jak se vám osamostatňuje každý den více a více.

Je barevnýzábavný, téměř nezničitelnýpřizpůsobivý věku a nárokům každého dítěte, a dědičný (využije více generací). Děti se na něm naučí nejen co je za den, měsíc či roční období, ale také co je čeká v budoucím týdnu za aktivity a jaké mají denní povinnosti. 

Kalendář je vyroben z magnetické folie, takže drží na jakémkoli kovovém povrchu. Rozměr s 50 cm na šířku je ideální na jakoukoli ledničku nebo se dá "nalepit" na magnetickou tabuli a umístit na zeď v pokojíčku jako obraz. Drží dobře i na zdi natřené magnetickou barvou. 
 
Butonky jsou vyrobeny technikou plackování a jsou tak díky svému tvaru snadno uchopitelné i pro malé packy. Síla magnetu je ideální, aby ho bylo snadné přesunout, ale i tak skvěle držel. Průměr je 32 mm.

Proč se kalendář jmenuje Velký Méďa?

Medvídek je ústřední postavičkou této české značky kalendářů. Objevil totiž, že když jsou kmeny stromů (design kalendáře) ověšené obrázky všeho, co ho během týdne čeká, tak pak VÍ, KDY CO.  A s ním to budou vědět i vaše děti.

kal

Co obsahuje balení

  • 1 magnetický týdenní plánovací kalendář o rozměrech 50 x 30 cm
  • 42 plochých magnetů - měsíce, dny v týdnu, číslovky, roční období, počasí
  • 60 buttonků (kulaté magnety) různých aktivit pro školáky (detailně k vidění na jednotlivých fotografií v galerii)

 

TAKARO tip: Ještě nemáte školáka? Pořiďte dítěti plánovací kalendář pro školkáče na podobném principu, ale s jinými aktivitami.

Doplňkové parametry

Kategorie: Magnetické hry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 4 let
Rozměr kalendáře v cm: 50 x 33
Materiál kalendáře: magnetická fólie
Počet plochých magnetů: 42
Počet buttonů: 60

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: