Medvěd Wrr: Zachraň knižní svět!

Neohodnoceno
Značka: Medvěd Wrr
349 Kč
Skladem
Zavřeli jste po přečtení svou poslední knihu? Opravdu? Raději to běžte zkontrolovat! Může se snadno stát, že vám z ní utečou postavičky a začnou ve vaší knihovně dělat pořádnou neplechu! Což se stalo i v této knížce o Medvědu Wrr! Zvládne náš hrdina napravit pokažený pohádkový svět?
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všechny knižní příběhy jsou naruby. Podaří se vše dát do pořádku a zachránit knižní svět?

Stručné představení příběhu

Zavřeli jste po přečtení svou poslední knihu? Může se stát, že vám z ní utečou postavičky a začnou ve vaší knihovně dělat pořádnou neplechu! V Edwardově továrně na knihy se stalo něco podobného. Jeden nepozorný poštovní holub otevřel knihu, kterou neměl, a rozutekli se mu z ní prohnaní piráti. Zmocnili se stroje na výrobu knih a všechny knižní příběhy, jak je znáte, převrátili naruby. A špatný konec? Ten mají úplně všechny!

Do továrny navíc míří tajemný vlak s ještě záhadnějším strojvedoucím, majícím jasný plán - rozvézt knihy do knihkupectví v širokém okolí. Dokáže medvěd Wrr napravit všechny pokažené příběhy dřív, než dorazí vlak do cílové stanice? 

Charakteristika knížky

  • pevná laminovaná vazba
  • velkoformátové barevné ilustrace
  • jeden napínavý příběh
  • ilustrováno samotnými autory příběhu
  • Rozměr knihy je 23 x 26 cm
  • 56 stran

Kniha je volným pokračováním prvního dílu Po přečtení zavřít! Lze číst i bez znalosti prvního dílu. Ke knížce existuje strategická karetní hra na stejnojmenném motivu (od cca 6 let).

Cílem autorů o obou dílů knih o Medvědovi Wrr je přilákat děti do čtenářského ráje. Ukázat jim, jak je knižní svět krásný a bohatý.

O autorech

Autoři nádherných ilustrací jsou i autoři textu - dva kamarádi Michal a Míra. V roce 2015 založili nakladatelství The Wrr, pod kterým vydali už několik knihy pro děti včetně deníčku pro miminka. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské knížky
Záruka: 2 roky
Věk: Od 4 let
Počet stran: 56
Vazba: pevná
Rozměr v cm: 26 x 23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: