Medvěd Wrr Po přečtení zavřít!

Neohodnoceno
Značka: Medvěd Wrr
349 Kč
Skladem
Znáte ten pocit, kdy se začtete do knihy a její příběh vás doslova pohltí? Tak přesně tohle se stalo i hlavnímu hrdinovi -  medvědovi Wrr. Skočte s vašimi dětmi rovnou do knižní továrny a obklopte se nádhernými ilustracemi této knížky.


Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezapomeňte knížku po dočtení zavřít, ať z ní náhodou neutečou hrdinové a neprovedou neplechu...

Stručné představení příběhu

Medvěd Wrr se v otlučené krabici od bot dostane do zdánlivě opuštěné továrny, ve které vznikají knihy. Ano, všechny ty knihy, kterých máte doma plné police nebo knihovny. Když se do jedné z nich začte, je jí doslova vtažen do děje a stává se součástí jejího příběhu. Narazí zde na pirátskou bandu v čele s protřelým kapitánem Crabsonem. Ten se plaví napříč knihami, v jejichž příbězích hledá ukryté součástky z rozbitého stroje na výrobu knih. Jeho cíl je jediný - získat nad vynálezem moc a podmanit si tak celý knižní svět! Podaří se medvědovi Wrr překazit jeho velkolepý plán?

Charakteristika knížky

  • pevná laminovaná vazba
  • velkoformátové barevné ilustrace
  • jeden napínavý příběh
  • ilustrováno samotnými autory příběhu
  • Rozměr knihy je 23 x 26 cm
  • 56 stran

Na knihu volně navazuje druhý díl Zachraň knižní svět!

Cílem autorů o obou dílů knih o Medvědovi Wrr je přilákat děti do čtenářského ráje. Ukázat jim, jak je knižní svět krásný a bohatý.

O autorech

Autoři nádherných ilustrací jsou i autoři textu - dva kamarádi Michal a Míra. V roce 2015 založili nakladatelství The Wrr, pod kterým vydali už několik knihy pro děti včetně deníčku pro miminka. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské knížky
Záruka: 2 roky
Věk: Od 4 let
Vazba: pevná
Počet stran: 56
Rozměry v cm: 26 x 23

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: