Nešťourej se v nose

Neohodnoceno
Značka: 4bambini
449 Kč 449 Kč / 1 ks
Skladem

Rodinná společenská hra pro děti už od 3 let. Zábavnou formou vysvětluje dětem, proč a především jak se k sobě chovat tak, aby nám spolu bylo hezky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim. 

Popis hry

Hra se skládá ze sady kartiček a plánků k nim, které představují různé životní situace, do kterých se vaše děti mohou dostat.

Situace ve hře se dělí do 5 tématických okruhů:

  • já a mé zdraví
  • já a mí nejbližší
  • já a mí vrstevníci
  • já ve společnosti
  • já ve veřejném prostředí

Mezi otázkami najdete rovněž téma Jak zacházet s mobilními telefony, které jsou dneska neodmyslitelnou součástí života i našich nejmenších. Proto bychom se my (dospělí) i naše děti měli s nimi naučit zacházet ohleduplně vůči okolí.

Aby hra byla přístupná a snadno pochopitelná dětem, jsou všechny situace kreslené a provází je příběh malých hrdinůProžijte s Ondrou, jeho sestřičkou Eliškou, jejich rodiči a rozpustilými kamarády Hugem a Emilem 30 různých situací z každodenního života a podívejte se, jak si s nimi dokázali poradit.

Vezměte kartičky a povídejte si s dětmi o tom, jak se v různých situacích zachovat, proč máme mít jeden k druhému respekt a taky o tom, jak si respekt pro sebe zajistit.

Charakteristika hry

Hra je vhodná pro jednoho a více hráčů (rodič s hráčem spolupracuje - povídá si). Už malé 3leté děti si dokáží odnést řadu prožitků ze hry do života.

Délka hry závisí na tom, jak moc se vžijete do jednotlivých situacích. Avšak žádné povídání by vám nemělo zabrat více jak 30 minut.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Komunikace
Věk: Od 3 let
Počet hráčů: 1 a více
Doba hry: do 30 minut
Věk: od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: