O Bertovi, Pištovi a Rozince – Příběhy z kouzelného lesa

Dobrodružství Berta, Pišty a Rozinky lemují hravé úkoly a otázky. Kniha tak komunikuje s malými i většími dětmi, podporuje jejich představivost a zvídavost.

 

Výrobce: Lesito
Značka: Lesito
Kód: 124001
EAN: 9788090826410
299 Kč
Skladem

Popis

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

V příbězích o tom, že nemusíme být vždycky takoví, jak se očekává, a že být odlišný znamená být výjimečný, ožívají hračky, které BarboraPallová navrhuje a šije pod značkou Lesito. Do prostředí kouzelného lesa postavičky zasadila fotografka Lucie Deutsch.

TAKARO TIP: Autorka knížky Barbora šije lesní zvířátka. Společně se zakladateli TAKARO navrhla Kreativní šicí sada s pohádkou .

Ostatní informace

Počet receptů10
Počet stran knih72
Rozměry200 x 230 mm
VazbaVázaná
VěkOd 4 let
Záruka2

Hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Zpětný odkup hraček