O Bertovi, Pištovi a Rozince – Příběhy z kouzelného lesa

Neohodnoceno
Značka: Lesito
299 Kč
Skladem

Dobrodružství Berta, Pišty a Rozinky lemují hravé úkoly a otázky. Kniha tak komunikuje s malými i většími dětmi, podporuje jejich představivost a zvídavost.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Inu, není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

V příbězích o tom, že nemusíme být vždycky takoví, jak se očekává, a že být odlišný znamená být výjimečný, ožívají hračky, které Barbora Pallová navrhuje a šije pod značkou Lesito. Do prostředí kouzelného lesa postavičky zasadila fotografka Lucie Deutsch.

TAKARO TIP: Autorka knížky Barbora šije lesní zvířátka. Společně se zakladateli TAKARO navrhla Kreativní šicí sada s pohádkou .

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské knížky
Záruka: 2 roky
Věk: Od 4 let
Počet stran knih: 72
Rozměry: 200 x 230 mm
Vazba: Vázaná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: