Prolézačka - trojúhelník Piklerové

Neohodnoceno
Značka: Nouly
ZDARMAZDARMA 6 590 Kč –24 %
pikler1
6 590 Kč –24 % 4 990 Kč 4 990 Kč / 1 ks
Skladem

Variabilní prolézačka s lezeckou stěnou krůček po krůčku rozvíjí dětskou stabilitu a rovnováhu. Po náročném výstupu si díte "odpočine" u activityboardu na jeho stěně. Ten je zaměřen pro změnu na rozvoj jemné motoriky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Piklerové trojúhelník je šplhací pomůcka sloužící pro rozvoj hrubé motoriky dítěte. Za jejím nápadem stojí teorie pediatričky Emmy Piklerové, která vyzdvihuje důležitost samostatného objevování pohybových možností dítěte. Jedná se tak o hračku-pomůcku v souladu s montessori pedagogikou (principem) - dítě objevuje své schopnosti na základě jeho daných možností. Častým přelézáním rostou jeho schopnosti a odvaha.

Trojúhelníku existuje nespočet, ale tento se odlišuje tím, že kromě hrubé motoriky rozvíjí i tu jemnou. Až dítě přestane bavit šplhat, může zasednou k activityboardu na boční stěně. Posouváním tvarů se učí nejen barvy, tvary, ale podporuje jemnou motoriku. Ta se hodí v pozdějším školním vzdělávání.

Žebřík má bezpečnou výšku, příčky jsou akorát široké pro pohodlný úchop a zároveň nehrozí zaklínění hlavičky mezi nimi (kdyby dítě upadlo). Prolézačka je vyráběna v souladu s evropskými normami EN 71.

Nosnost je 150 kg a vhodná je cca pro roční (a starší) dítě, samozřejmě pod dohledem dospělé osoby.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Balanční pomůcky a hračky
Záruka: 2 roky
Co děti naučíme: Barvy
V čem děti rozvíjíme: Motorika
Věk: Od 1 roku
Rozměry v cm: 80 x 70 x 63
Nosnost: 150 kg
Váha: 15 kg
Materiál: březová překližka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: