Prosviť a vyprávěj III

Neohodnoceno
Značka: Pikle
390 Kč 390 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Tyto prosvětlovací kartičky slouží jako pomůcka pro vyprávění vlastních příběhů. Prosvítíte je baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem a příběh může začít. Rozvíjí slovní zásobu a fantazii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prosviť a vyprávěj!

Pokud hledáte kreativní sadu-hru, která rozvypráví vaše děti, vsaďte na tuto sadu prosvětlovacích karet. Trojka v názvu označuje "třetí" verzi" této hry, nikoliv "třetí" díl. Nebojte se tedy, začít přímo s ní. Předchozí sady se bohužel už nevyrábí, ale i s těmito 20 kartami vymyslíte celou řadu příběhů.

Hra je to úžasně jednoduchá a přitom geniální. Navíc zabaví celou rodinu včetně prarodičů. Nechává maximální prostor fantazii. Co je vlastně na obrázku? Ne vždy je odpověď zcela jasná a jednoznačná. Každého možná napadne něco jiného a o tom to je.

Jak hrát?

Kartičky prosvítíte baterkou, lampičkou nebo třeba mobilem. Způsob hraní je na vás! Nabízíme několik variant:

  1. Každý si náhodně vytáhnout 5 kartiček a vymýšlí podle nich příběh. Karty vám může určit protihráč nebo si jejich posloupnost upravíte sami. Zkuste kartu přibližovat a oddalovat od světla, uvidíte, co to udělá.
  2. Říkejte synonyma, opaky, překládat do cizího jazyka nebo to, co vidíte, předvádějte = pantomima. Můžete ke slovům vymýšlet přídavná jména, přívlastky, slovesa nebo rovnou celé věty.
  3. Můžete si slova vytleskat, určit jejich první či poslední hlásky, vymyslet k nim rýmy (moře-hoře) nebo synonyma (pusa-ústa). Skvělá pomůcka na logopedii nebo nácvik předškolních dovedností.

Určitě vymyslíte spoustu dalších způsobů, jak je využít.

Sada obsahuje

  • 20 karet z tvrdého papíru s prořezanými obrázky zvířat, předmětů, dopravních prostředků, emocí atd.

Světelný zdroj není součástí sady.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreativní sady
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Komunikace
Věk: Od 3 let
Počet karet: 20
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: