První čtení

Neohodnoceno
345 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Začíná se vaše dítě zajímat o písmenka a ptá se, co se jak čte? Výukové karty První čtení ho zábavnou formou provedou českou abecedou v ukázce na zvířatech. Inspirováno montessori principem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis karet

Tyto karty je vhodné využít v okamžiku, kdy dítě projeví první zájem o písmena (většinou to bývá okolo 4-5 let věku). Díky tomu můžeme využít jeho přirozené zvídavosti k učení, která je tou největší motivací (inspirace montessori přístupem). 

Jde o výukové karty s 20 různými druhy zvířat, jejichž jméno se skládá ze 3, max 4 písmen bez interpunkce. Na zadní straně každé karty najdete několik faktů o daném zvířeti, které jsou velkými tiskacími písmeny. Začínající čtenáři si je tak mohou přečíst sami. 

Všech 21 karet je vytištěno na kvalitním papíře o gramáži 350g/m2, aby kartičky na procházkách hodně vydržely. Rovněž jsou opatřeny povrchovou laminací. A mají zakulacené rožky. Ilustrace jsou originální a ručně malované.

Sada obsahuje

  • 20 laminovaných karet dvojího typu.
  • Zalaminovaná písmena abecedy (menší kartičky).
  • SNávod na práci s kartami. 
  • Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelným pomocníkem, pokud berete karty s sebou do přírody. Nemusíte se bát, že se vám karty poškodí. 

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku).

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzdělávací a herní karty
Záruka: 2 roky
Věk: Od 5 let
Počet karet včetně písmen abecedy: 46
Počet výukových karet: 20
Gramáž karet: 350g/m2
Rozměr karet: formát A6
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: