Sada Moje peníze

Neohodnoceno
Značka: Pikle
720 Kč 720 Kč / 1 ks
Skladem

Naučte děti být zodpovědné za své finance, co možná nejdříve. Děti by si měly začít všímat, kolik co stojí a vnímat hodnotu věcí, znát rozdíl mezi lakomostí a šetrností a umět si šetřit na to, co si přejí. Tato sada jim s tím pomůže - se šetřením, ale i přehledem výdajů/příjmů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdo šetří, má za tři!

Dobré finanční návyky a dovednosti z dětství provedou vaše potomky celým jejich životem. Jen je potřeba se naučit hospodařit s penězi. Kapesné je ideální způsob, jak rozvíjet v dětech umění správného zacházení s penězi. Tato edukativně-kreativní sada by měla být pro děti zábavnou formou, jak je učit finanční gramotnosti a nedělat z toho nutnost.

Jak se pracuje se sadou

Dřevěnou pokladnička slouží zároveň jako krásná dekorace dětského pokoje. Zvoleným tvarem je košatý strom. Všichni víme, že peníze na stromech nerostou, ale tohle je strom, ve kterém se mohou peníze množit! Silný kmen z masivního tvrdého bukového dřeva pojme jak kovové mince, tak papírové bankovky. Pokladnička je dostatečně široká i krásně vysoká. Je zhotovená z jednoho kusu, příjemná na omak a krásně voní!

Otvor pro vhazování peněz se dá zakrýt dřevěnou ptačí budkou s ptáčkem, která strom krásně dozdobí. Ptáčka lze z bidýlka sundat a postavit třeba na větev. Na tyto větve z březové překližky se dají věšet přání, na která si děti zrovna šetří. Anebo dopisy Ježíškovi.

Sada je rovněž doplněná Zápisníkem Moje peníze (lze jej koupit samostatně). Ten má za úkol upozornit děti, na co si dát pozor, jak si hlídat důležitá data (např. narozeniny svých blízkých) spojená s nákupy či výrobou dárků a také mít své sny a přání, na které je fajn si umět našetřit.

Majitele tohoto zápisníku provede tajemstvím správného účetnictví druhák Adam. V Zápisníku jsou krásné ilustrace Denisy Proškové vhodné k vybarvení a zároveň aršík barevných samolepek. Součástí zápisníku jsou tabulky (12 ks) na zaznamenávání příjmů a výdajů, pro přehledné vedení prvního účetnictví.

Sada obsahuje

Dřevěnou pokladničku ve tvaru stromu o výšce 31 cm:

 • kmen z masivního buku o průměru 8 cm,
 • 4x větve z březové překližky,
 • ptačí budku s ptáčkem.

 

  Zápisník Moje peníze o velikosti A5 s krásnými ilustracemi Denisy Proškové:

  • Součástí Zápisníku jsou také barevné samolepky k dozdobení

   

  Návod na sestavení pokladničky

  Doplňkové parametry

  Kategorie: Kreativní sady
  Záruka: 2 roky
  Věk: Od 3 let
  Výška pokladničky: 31 cm
  Materiál: bukové dřevo
  Velikost zápisníku: A5

  Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

  Přidat komentář
  Nevyplňujte toto pole: