Set Rozrůstající se město

Neohodnoceno
699 Kč 699 Kč / 1 ks
Skladem

Máte doma malého Bořka stavitele? Nechte jej si postavit vlastní město se setem podlahových puzzlí. 25 dílků lze libovolně kombinovat mezi sebou i s dalšími sadami stejné značky. Díky speciální povrchové úpravě se puzzle jen tak nezničí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Postavte si vlastní město i se staveništěm

S tímto setem 25 velkých puzzlí (19,5 x 19,5 cm) si vaše děti postaví vlastní město podle aktuální nálady a fantazie. Dílky jsou navržené tak, aby se daly libovolně otáčet, kombinovat a doplňovat o další sety puzzlí. V tomto konkrétním setu na děti čeká kromě několika dílků silnice i parkoviště, velká řeka a taky staveniště. Inu, město se nadále rozrůstá...

Postavte domečky, umístěte bagry a stroje na staveniště, lodě do řeky a velké hra s rozrůstajícím se městem může začít. 

TAKARO tip: Hledáte-li zajímavý tip na auto, zkuste fingercar - autíčko ovládané jedním prstem, které učí dítě koncetraci a podporuje koordinaci oko-ruka.

Celý set je velký 96 x 96 cm, tedy téměř 1 m2. Využít jej můžete i jako podlahové puzzle na hraní/batolení dětí. Díky povrchové úpravě nehrozí uklouznutíDílky puzzlí je možné otřít vlhkým hadříkem a následně dobře usušit. Nenamáčejte hrany dílků.

Doporučení: Puzzle skládejte pokud možno na rovné tvrdé podlaze, při použití na kobercích dochází ke snížení pevnosti spojů mezi dílky. Nedoporučujeme použití na kobercích s dlouhým chlupem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Puzzle
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Rozměr puzzle v cm: 19,5 x 19,5
Počet puzzlí: 25
Materiál: Hladká lepenka s laminací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: