Stavebnice Hrad

Neohodnoceno
Značka: Urbix
1 779 Kč 1 779 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Každý malý kluk touží být panovníkem na vlastním hradě. Co si postavit svůj obrovský s věžičkami, hradbami i žebříkem. Tuto stavebnici lze rozšiřovat o další komponenty a navíc je skladná, vejde se i do prostoru o rozměru listu A4.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Staňte se panovníkem na vlastním hradu

Hrad obsahuje 42 dílků (nejvíc ze všech Urbix stavebnic) kvalitně opracované překližky, které všechny dohromady tvoří variabilní stavebnici. Dítě s ní rozvíjí motoriku i představivost. Navíc lze stavebnici kombinovat s dalšími sety od značky Urbix a postavit tak celé město. Díky snadnému zasouvání dílku do sebe, ji zvládnou už 3leté děti.

Základní dílek je velký 15 x 10(22) cm, dílky na věž pak 22 x 15 cm. Velký hrad po postavení zabere plochu i 4 metrů přesto se během pár minut dá složit do A4 krabice.

Zajímavost o stavebnici

Urbix sety vznikají v rodině českého tvůrce, který má hned 8 dětí. Všechny děti se podílejí na aktivním testování a kluci pomáhají jednotlivé nápady realizovat.

TAKARO tip: Tento typ stavebnice se skvěle doplňuje s podlahovými puzzly na stavění měst a silnic. Doporučujeme zkombinovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stavebnice
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Materiál: buková překližka
Počet dílků: 42
Rozměr dílku v mm: 150 x 104
Tloušťka v mm: 8
Velikost krabice v mm: 320 x 220 x 105
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: