Stavebnice Nekostky

Neohodnoceno
Značka: DomDom
695 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Stavebnice pro malé i velké, kde žádné dvě kostky nejsou stejné? To je 27 olšových valounků z edice Nekostky. Rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu více než klasické kostky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud hledáte stavebnici z poctivého masivního dřeva, kterou můžete dát ročnímu dítěti, stejně jako předškolákovi, pak sáhněte po Nekostkách. Valouny-kostky můžete stavět na hrany, aby tzv. vázaly – tak jak se skutečně stavějí kamenné zídky. Anebo naplocho – tak je to snazší (například pro nejmenší děti), protože jsou stejně tlusté.

Je pouze na dětech, zda z kostek vytvoří hradby zřícenině, dinosauří slůj (jako kulisy mohou využít dřevěné magnety dinosaurů) anebo schody do nebe. Stavebnice skvěle rozvíjí dětskou fantazii.

Proč název Nekostky?

Celý projekt „Nekostek“ stojí na myšlence dát dětem do ruky rozmanitost tvarů, rozvíjet v nich fantazii. Vždyť každá nekostka je kouzelná právě v tom, co v ní dítě vidí. Klasických kostek má dítě doma dost. Ale kostky, které vlastně nejsou kostkami?

Na děti ve stavebnici čeká 27 valounků z masivního olšového dřeva (občas některý kousek bukový, vzácně k vidění i habr). Ošetřené směsí olivového oleje a čistého včelího vosku. 

Všechny dílky jsou tlusté 27 mm, takže naplocho se dají skládat do jednotné výšky. Zbylé dva rozměry jednotlivých dílků jsou zhruba 4 až 10 cm. Dílky jsou jako otisky prstů – na celém světě nenajdete dva stejné. Každý dílek je originál, ruční práce, jak vycházejí z odřezků a okamžité inspirace umělce s pilkou.

Drobné součky ve struktuře dřeva podtrhují přirozený charakter materiálu. Použité dřevo netvoří třísky. Stavebnice splňuje požadavky normy EN 71-1 na hračky pro děti starší 10 měsíců.

(Dinosauři anii figurky ve stavebnici nehledejte, slouží jako kulisy na fotkách.)

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Motorika, Kreativita
Věk: Od 10 měsíců
Počet kostek: 27
Materiál: olšové dřevo
Položka byla vyprodána…

Co jsou to Nekostky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: