U okýnka

Neohodnoceno
Značka: Dummy Bear
249 Kč 249 Kč / 1 ks
Skladem

Děsíte se každé jízdy v autě či ve veřejné dopravě, jak jen dítě zabavíte? S karetní hrou U okýnka bude vaše jízda probíhat ve větší pohodě, pobavíte se a bonusem děti zapojí jejich představivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby jízda autem, vlakem, autobusem nebolela (rodiče)!

Popis a pravidla hry

Zpříjemněte si cestu autem či jiným dopravním prostředkem (vlakem, autobusem). Ke hře nebudete potřebovat už nic dalšího, vše potřebné je v krabičce, stačí otevřít, sedět na místě a okamžitě hrajete.

Děti při jízděhledají obrázky z karet, které drží v ruce. Kdo najde nejvíce obrázků, vyhrává. V balíčku 77 karet najdete běžné, ale i vzácnější předměty (popelnice, lavičky, komín, brýle...). Vedlejším cílem hry bylo zapojit abstraktní myšlení dětí, a tak budou občas hledat něco, co připomíná trojúhelník, krychli, apod.

U okýnka je v praktické malé krabičce, která se vejde do kapsy, kabelky nebo přihrádky auta, proto ji můžete mít pořád s sebou. Auto ji uveze.

Charakteristika hry

Hra je vhodná od cca 4 let a hrát ji může 1 a více hráčů. Tedy je vhodná i pro jediné dítě na palubě, ale taky pro sourozence (pak lze vymýšlet více variant hry). 

Hrát lze po celou dobu jízdy, anebo hru zkrátit. Záleží, jak dlouho budete chtít děti "na palubě" zabavit. Jistě vymyslíte i další herní varianty s touto hrou (například se karty lížou, hledají všichni pasažéři až na řidiče zároveň a vyhrává nejrychlejší...)

Na kartách jsou nápisy v češtině, slovenštině a angličtině. A tak se můžete naučit nebo procvičit anglické názvy věcí, které nás běžně v dopravě obklopují. 

Hra obsahuje

  • 77 karet s původními českými ilustracemi
  • 1 návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 4 let
Počet karet: 77
Počet hráčů: 1 až 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: