Zachumlané pohádky malých medvědů

Neohodnoceno
Značka: LittleBears
390 Kč 390 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Zachumlané pohádky s motivy zimy, adventu a Vánoc napsalo 13 autorů pro své děti.

Bohatě ilustrovaná kniha vás vtáhne do kouzelného světa plného zimních dobrodružství. Zachumlejte se do peřin a užijte si společný čas.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zpříjemněte si dlouhé zimní večery čtením Zachumlaných pohádek, které vás provedou kouzelným světem plným zimních dobrodružství!

Dozvíte se, jak vypadají Vánoce na dně moře nebo jak je slaví trollové či dřevěné figurky v betlémě. Přečtete si příběh víly Vandy, která umí vykouzlit vánoční náladu, a pošťáka Franty, který o Vánocích roznáší lidem radost. Zaposlouchejte se do vyprávění vánočního stromku Františka Pichlavého či mráčka Ferdy, co se naučil parádně sněžit! Už jste někdy četli dopis Ježíškovi od sněhové vločky? A víte, co se stane, když o Vánocích špatně políbíte princeznu?

Uvařte si horký čaj s medem, zachumlejte se do peřin a užijte si kouzelné chvíle s pohádkou. Možná, že za oknem mezi padajícími sněhovými vločkami spatříte i pohádkové bytosti…

 

Kniha obsahuje 32 pohádek s ilustracemi.

Autoři pohádek: Lucie Červenková, Pavla Dobrá, Barbora Folejtarová, Vítězslava Gajerová, Marie Haklová, Tereza Ircingová, Marie Luisa Stiborová, Kateřina Špirochová, Anastázie Šťastná, Monika Šťastná, Jan Šťastný, Radmila Tomšů, Anežka Tyralová
Ilustrace: 
Kateřina Kosová

224 stran

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské knížky
Záruka: 2 roky
Věk: Od 5 let
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: