Začínáme vystřihovat pro nejmenší - Doprava

Neohodnoceno
Značka: Pexetrio
149 Kč 149 Kč / 1 ks
Skladem

Začínáme vystřihovat pro nejmenší je sada kreativních sešitů, díky kterým si už 3leté dítě začne rozumět s nůžkami i lepidlem. Sešit Doprava obsahují 8 velkých obrázků, do kterých dítě vlepuje jednoduché obrysy, které si předtím vybarvilo. Nezapomeňte si s dětmi popovídat o jednotlivých dopravních prostředcích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby bylo malování, stříhání a lepení opravdovou zábavou!

Rádi byste zlepšili jemnou motoriku vašeho dítěte? Chcete ho seznámit se základními kreativními úkony, jakými jsou vybarvování, stříhání a lepení? Pak sáhněte po jednom ze sešitů Začínáme vystřihovat pro nejmenší. Jsou určeny dětem od 3 let, ale zabaví i předškoláky. Skvělá pomůcka do mateřských školek.

Princip vystřihovánek je jednoduchý

  • V sešitě je 8 stránek na motivu dopravních prostředků. Do nich se dolepují obrysy.
  • Na dalších stranách jsou zjednodušené obrysy (extra silné čáry, jednoduché tvary pro malé děti).
  • Obrysy je potřeba vybarvit, vystřihnout podle tlustých čar a poté dolepit na správná místa v sešitě (na 1 z 8 obrázků).

Vylepšení vystřihovánek

Nechcete mít vystřihovánky Doprava pouze na jedno použití? Nechte děti nejprve vymalovat obrysy. Následně zalaminujte strany s obrázky a strany se samotnými obrysy. Poté pomozte dětem se stříháním obrysů (po laminaci to může jít více ztuha). Následuje nekončící hra, kdy dítě hledá správné místo pro vybraný obrys (obdoba klasických vkládaček).

Kdo chce, může na zalaminované stránky přidělat suché zipy a obrysy tak budou dobře držet. Získáte tím originální "quietbook" na téma Doprava.

TAKARO tip: Máte doma už šikovnějšího střihače? Zkuste s ním obtížnější sadu vystřihovánek, například na téma Autoopravna.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Rozměry v mm: 175 x 240
Počet stran: 32
Vazba: brožovaný paperback

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: