Začínáme vystřihovat pro nejmenší - Hasiči

Neohodnoceno
Značka: Pexetrio
149 Kč 149 Kč / 1 ks
Skladem

Začínáme vystřihovat pro nejmenší je sada tvořivých velkoformátových sešitů, díky kterým si už 3leté dítě seznámí se stříháním hravou formou. Sešit Hasiči obsahují 8 velkých obrázků, do kterých dítě vlepuje jednoduché obrysy, které si předtím vystřihlo a vybarvilo. Nezapomeňte si s dětmi popovídat, co se na obrázcích událo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby bylo malování, stříhání a lepení opravdovou zábavou!

Rádi byste podpořili kreativitu a jemnou motoriku vašeho dítěte? Chcete ho seznámit se základními tvořivými úkony, jakými jsou vybarvování, stříhání a lepení? Pak sáhněte po jednom ze sešitů Začínáme vystřihovat pro nejmenší. Jsou určeny dětem od 3 let, ale zabaví i předškoláky. Ideální sešit do mateřských školek.

Princip vystřihovánek je jednoduchý

  • V sešitě je 8 stránek se situacemi, kdy hasiči pomáhají. Do nich se dolepují obrysy.
  • Na dalších stranách jsou zjednodušené obrysy (extra silné čáry, jednoduché tvary pro malé děti).
  • Obrysy je potřeba vybarvit, vystřihnout podle tlustých čar a poté dolepit na správná místa v sešitě (na 1 z 8 obrázků).

Vylepšení vystřihovánek

Nechcete mít vystřihovánky Hasiči pouze na jedno použití? Nechte děti nejprve vymalovat obrysy podle vlastní fantazie. Následně zalaminujte strany s obrázky hasičů a rovněž strany se samotnými obrysy. Poté pomozte dětem se stříháním obrysů (po laminaci to může být o trochu obtížnější). Následuje nekonečná zábava, kdy dítě hledá správné místo pro vybraný obrys (obdoba klasických vkládaček).

Kdo chce, může na zalaminované stránky přidat suché zipy a obrysy vám tak budou dobře držet. Získáte tím originální "quietbook" na téma Hasiči.

TAKARO tip: Zaujalo vaše dítě téma hasičů? Pořiďte mu deskovkou hru na motivu Záchranářů.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Rozměry v mm: 175 x 240
Počet stran: 32
Vazba: brožovaný paperback

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: