Začínáme vystřihovat pro nejmenší -Zvířátka v lese

Neohodnoceno
Značka: Pexetrio
149 Kč 149 Kč / 1 ks
Skladem

Začínáme vystřihovat pro nejmenší je sada velkoformátových sešitů, díky kterým si už 3leté dítě začne rozumět s nůžkami. Zvířátka v lese obsahují 8 velkých obrázků, do kterých dítě vlepuje jednoduché obrysy zvířat, které si předtím vybarvilo. Malování, stříhání a lepení se stává hrou!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby bylo malování, stříhání a lepení opravdovou zábavou!

Rádi byste podpořili jemnou motoriku vašeho dítěte? Chcete ho seznámit s běžnými kreativními úkony jako vybarvování, stříhání a lepení? Pak sáhněte po jednom ze sešitů Začínáme vystřihovat pro nejmenší. Jsou určeny dětem od 3 let, ale zabaví kdejakého předškoláka. Ideální "pomůckou" do školek.

Princip vystřihovánek je jednoduchý

  • V sešitě je 8 stránek s motivy zvířátek v lese. Do nich se budou dolepovat obrysy.
  • Na dalších stranách jsou zjednodušené obrysy (extra silné čáry, jednoduché tvary pro malé děti).
  • Obrysy je potřeba vybarvit, vystřihnout podle tlustých čar a poté dolepit na správná místa v sešitě (na 1 z 8 obrázků).

Vylepšení vystřihovánek

Nechcete mít vystřihovánky Zvířátka v lese jen na jedno použití? Nechte děti nejprve vymalovat obrysy. Následně zalaminujte strany s obrázky z lesa a strany s obrysy. Poté pomozte dětem se stříhání obrysů. Následuje už nekonečná hra, kdy dítě hledá správné místo pro obrys (obdoba klasických vkládaček).

Kdo chce, může přidělat suché zipy na daná místa a obrysy tak nebudou po přidělání padat. Získáte vlastní "quietbook" na téma Zvířátka v lese.

TAKARO tip: Už máte zkušenějšího střihače, pak zkuste navazující sadu sešitů Začínáme vystřihovat. Oblíbený je například motiv V lese anebo Na horách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry
Záruka: 2 roky
Věk: Od 3 let
Rozměry v mm: 175 x 240
Počet stran: 32
Vazba: brožovaný paperback

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: