Dekorativní magnetky k mapě Evropy 44 x 56 cm

Neohodnoceno
199 Kč 199 Kč / 1 ks
Skladem

Jedenáct ilustrovaných magnetek slouží jako dekorace k magnetické mapě Evropy. Děti si tak dotvoří Evropu o gejzír, prales, iglú či vodopád. Lze si s ním hrát i bez mapy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada magnetek slouží jako doplněk k magnetické mapě Evropy. Rozměry magnetů jsou navrženy tak, aby dobře pasovaly na mapu Evropy 44 x 56 cm. Díky těmto magnetům je mapa na pohled atraktivnější a může sloužit i jako dekorace na lednici.

Upozornění: Tato sada magnetek je součástí produktu Dětská magnetická mapa Evropy. Máte-li doma více sourozenců anebo se při hře některé magnety ztratily, můžete je takto dokoupit i samostatně.

 

Všechny magnetky vznikly na základě skutečné reálie v Evropě (mají své místo na mapě), ale děti mohou například vláček (neboli Transsibiřskou magistrálu) v zápalu hry umístit, kam chtějí (ne pouze do Ruska). Nechte to na jejich kreativitě!

Co je součástí sady magnetek

  • 11 magnetek: plachetnice, ocas velryby, gejzír, vláček (představuje Transsibiřskou magistrálu v Rusku), jezero s rybářem (představuje Ladožské jezero v Rusku), iglú, vodopád s fjordem, hory s lyžařem (představují Alpy), maják (podkladem byly bretaňské majáky ve Francii), les (představuje Bělověžský prales v Bělorusku) a sopka (představuje Etnu na Sicílii).

Pro koho je sada vhodná

  • Zvídavé dítě od cca 4 do 10 let, které rádo cestuje, doma si prohlíží mapy nebo ho zajímá svět kolem něj.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tuláčkův svět
Záruka: 2 roky
V čem děti rozvíjíme: Paměť
Věk: Od 4 let
Materiál: magnetická fólie
Počet magnetků: 11

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: