PRÉMIOVÁ SEKCE ZDARMA:
Záleží vám na zdravém (mentálním i fyzickém) vývoji vašich dětí? Hledáte další materiály na zabavení vašich dětí. Tvoříme pro vás prémiovou sekci, kde najdete hodnotné články i PDF materiály. NAJDETE JI TADY.

Věrnostní program

Věrnostní progam lvíčka Tuláčka, našeho maskota, vám přináší hromadu výhod, které lze na TAKARO e-shopu čerpat. Co pro to musíte udělat? Pouze se registrovat na e-shopu.

Proč být součástí Tuláčkova věrnostního programu?

Sbírejte odměny za nákup

Za každých 199 Kč z nákupu zboží mimo ceny dopravy, které u nás necháte, dostanete 12 takárků. Takárky poté můžete uplatnit jako slevu u vašeho dalšího nákupu. Platí jednoduché pravidlo:

1 takárek = 1 Kč sleva 

Tuto slevu můžete uplatnit úplně na jakýkoliv produkt z našeho e-shopu (nevztahuje se pouze na kategorii Bazar, tj. ne na už použité hračky). 

Body za jednotlivé nákupy se sčítají a neztrácí na hodnotě, takže s uplátněním takárků nemusíte spěchat. Nepropadnou vám!

 

Spolupracujte s námi

Registrovaným zákazníkům nabízíme možnost si s námi přivydělávat. Pro více informací o přivýdělcích nás kontaktujte na info@takaro.cz.

 

Buďte vždy v obraze 

O všech chystaných akcích (slevových, novinkách, akcích pro děti) se dozvíte včas a s předstihem. Nebojte se ale, nebudeme vás spamovat řadou e-mailů. Sami neradi čteme spamy, máme rádi smysluplné a přínosné informace.

Na jaké akce se můžete těšit?

 

Testování ZDARMA

Máme vlastní značku hraček Hravá cesta. Líbí se vám, co tvoříme, a chcete se stát součástí? Vývoj každé nové hračky, kreativní sady je docela alchymie a jednou z nejdůležitějších věcí je pořádné testování. A vy můžete být součástí Klubu testovatelů hraček.

Dostaňte se k našim hračkám jako první, úplně zdarma, pomozte nám je otestovat, dojeďte na foto-akce a pojďte tak s námi vytvářet lepší svět pro děti. 

 

Tím množství výhod nekončí, další budou postupně přibývat. Veškeré podmínky věrnostního programu naleznete ve Všeobecných obch.podmínkách v bodě XII.  

 

Jdete do toho s námi? Vrr, tak tlapku na to a registrovat se.

Registrovat se

Prémiový obsah