Learn and grow:
Užijte si léto s magnetickou stavebnicí Learn and grow s kódem SUPERLETO o 30% levněji   Ke stavebnicím ZDE  Jen do 21.7. 

Věrnostní program

Věrnostní progam lvíčka Tuláčka, našeho maskota, vám přináší hromadu výhod, které lze na TAKARO e-shopu čerpat. Co pro to musíte udělat? Pouze se registrovat na e-shopu.

Proč být součástí Tuláčkova věrnostního programu?

Sbírejte odměny za nákup

Za každých 199 Kč z nákupu zboží mimo ceny dopravy, které u nás necháte, dostanete 5 takárků. Takárky poté můžete uplatnit jako slevu u vašeho dalšího nákupu. Platí jednoduché pravidlo:

1 takárek = 1 Kč sleva 

Tuto slevu můžete uplatnit úplně na jakýkoliv produkt z našeho e-shopu (nevztahuje se pouze na kategorii Bazar, tj. ne na už použité hračky). 

Body za jednotlivé nákupy se sčítají a neztrácí na hodnotě, takže s uplátněním takárků nemusíte spěchat. Nepropadnou vám!


 

Buďte vždy v obraze 

O všech chystaných akcích (slevových, novinkách, akcích pro děti) se dozvíte včas a s předstihem. Nebojte se ale, nebudeme vás spamovat řadou e-mailů. Sami neradi čteme spamy, máme rádi smysluplné a přínosné informace.

 

Tím množství výhod nekončí, další budou postupně přibývat. Veškeré podmínky věrnostního programu naleznete ve Všeobecných obch.podmínkách v bodě XII.  

 

Jdete do toho s námi? Vrr, tak tlapku na to a registrovat se.

Registrovat se

Prémiový obsah