Blog

Jak děti nadchnout pro oblékání? Tipy na hračky a tvořivé aktivity

Taky každý den řešíte oblékání vašich dětí? Nechce se jim, nespolupracují a vy zrovna tak pospícháte? Vyzkoušejte naše tipy na jednoduché aktivity a vychytávky, které ihned promění oblékání v zábavu. Děti to budou milovat a vy budete opět všude včas!

Číst
Slavíme 1. narozeniny hračkárny TAKARO a vy s námi

Je konec června 2021, padá návrh představit všechny krásné a smysluplné lokální hračky Brňákům. Chceme otevřít hračkářství, ale ne jen tak ledajaké - vzdušné, s herními koutky na osahání si a tvoření, pořádající živé akce pro děti. Skutečně, o dva měsíce později 31. srpna 2021 jsme otevřeli brány hračkárny TAKARO. Letos tak v srpnu slavíme 1. rok a na tuto velkolepou oslavu zveme i vás.

Číst
MAKURA: Dřevěné české stavebnice, které kreativitou konkurují i Legu

Hledáte českou dřevěnou alternativu za Lego? Či stavebnici, která děti zabaví na dlouhé hodiny, je originálně řešeně, vhodná pro kluka i holku a roste s věkem dítětem? Pokud ano, tak sáhněte po stavebnicích BUKO či GODI od značky Makura. A my vám je blíže představíme.

Číst
DomeCZECH: Dřevěné domečky, silnice, zvířátka, houpadla testované přímo dětmi výrobců

Máme doma dva malé kluky, a tak jsou u nás v kurzu především autíčka. Proto nás mile potěšilo, když se letos na trhu objevila dřevěná silnice WoodyWay od naší oblíbené české značky DomeCZECH. Vedle poskládané silnice v obýváku zakotvil i WoodyCar autobus a sbírka se nám tak rozrůstá. Nejen, že máme radost z těchto hraček, ale samotná jejich výroba a jejich autoři stojí za ohlédnutí.

Číst
Věděli jste, že dětská houpačka do pokoje nemusí být jen ta závěsná?

Když se řekne houpačka, asi většině z nás se vybaví závěsná houpačka, kterou jsme měli buď zavěšenou doma, anebo někde na zahradě přes větev stromu. V posledních letech ale dětským světem kralují montessori houpačky. Pojďme si je představit.

Číst
Jak správně vybrat trojúhelník Piklerové

Trojúhelník Piklerové, někdy taky nazývaný jen Pikler anebo triangle, je dřevěná prolézačka pro děti už od jednoho roku. Navržen je v souladu s montessori přístupem, kdy má dítě dostat prostor k objevování světa a učit se pohybem. Pokud uvažujete o koupi trojúhelníka, pojďte se s ním blíže seznámit.

Číst
Zpětný odkup hraček