Soutěž:
Sleva 12% s kódem ZADARMO: Vyhrajte nákup ZDARMA. Soutěž probíhá od 10. do 23. 6. Detailní informace o soutěži čtěte TADY.

O nás

novyzeland

Prosinec 2018: Láska z Nového Zélandu 

Nezrodil se tu pouze Pán prstenů, ale rovněž prvotní myšlenka na vlastní děti a tím i sen o dětském projektu. Láska k této zemi zůstává nadále v našich srdcích a právě odsud pramení pojmenování tohoto projektu-obchodu.

tulackuvsvet

Prosinec 2019: Zrodil se lvíček Tuláček

Rodí se první nápady na rodinné podnikání zaměřené na zvídavé děti. Hlavním hrdinou se stává roztomilý lvíček Tuláček. Proč lvíček? Lev je symbolem českého národa a taky král zvířat - dokáže jistě velké změny.

   

tulackuvsvetpodruhe

Září 2020: Tuláčkův svět jde mezi děti

Po 10 měsících ladění, předělávání a změn vykoukla česká značka vědomostních herTuláčkův svět na denní světlo. Vědomostní hry, hračky a pohádkové knížky se před Vánoci rozlétly mezi děti.

dcv

Říjen 2020: Nečekaný projekt pro české tvůrce

Aby těch změn na konci roku 2020 nebylo málo, doslova jako fénix z popela se zrodil projekt Darujeme české Vánoce. Jeho myšlenka je jednoduchá a valí se internetem jako lavina: “Kupte na Vánoce alespoň jeden dárek od českého tvůrce a šiřte tak trojnásobnou radost.” Projekt podporuje české tvůrce v době propadu ekonomiky vlivem covid19.

takaro na web

Leden 2021: Vše se propojuje v TAKARO: “Žijeme hravě”

Předchozí životní etapy se protnou v jediný bod - zrodí se projekt TAKARO s myšlenkou podporovat zlaté české ručičky, které vyrábí kvalitní hračky s přidanou hodnotou pro děti. Kde se vzal název? Přece z Nového Zélandu: slovo tākaro znamená v maorštině “hrát si”.

A taky se narodil už druhý synek.

Bližší informace a zákulisní detaily o TAKARO si přečtěte v sekci Napsali o nás (čeká na vás záznam z TV, článek na Forbesu a mnoho dalších článků).

PROČ aneb Vize TAKARO

JAK projekt TAKARO pomáhá

CO najdete na TAKARO

detskeknizkydrevenehracky
deskovehrykreativnisady

Kdo vás na TAKARO provází

Rodiče dvou malých prcků, které spojila láska k cestování, Novému Zélandu a touha tvořit něco smysluplného pro děti.

K ruce mají hned 8 pomocníků, které potkáte kdekoliv v projektu TAKARO:

 takaropomocnici

  

Prémiový obsah