Doprava a platba zboží

Doprava

Aktuálně doručujeme pouze do České republiky. 

  • Balík do ruky GLS
  • Zásilkovnu - výdej na pobočce, doručení na místo.
  • Osobní odběr na pobočkách.

Kurýrní služba - GLS  Balík do ruky GLS

Kurýrní společnost GLS vám doručí balíček na adresu, kterou jste uvedli v průběhu objednávky. GLS obvykle doručuje balíčky následující den od odeslání v pracovní dny PO-PÁ. Většinou máte zásilku doma do dvou pracovních dnů. 

V den doručování se vám ozve kurýr (telefonicky, výjimečně SMS zprávou), že za chvíli dorazí. Často si lze sjednat i nějaké jiné blízké místo převzetí balíčku.

Cena: 99 Kč 

Zásilkovna 

Připravené balíčky vozíme na Zásilkovnu každý den. Dodání na cílovou Zásilkovnu (tu, kterou jste si vybrali v procesu objednávky) je pak do 3 dnů.

Od zásilkovny vám přijde v SMS zprávě kód, se kterým si svůj balíček na výdejním místě vyzvednete.  Pokud na odběrném místě Zásilkovny mají terminál pro placení kartou, tak svoji dobírku můžete uhradit jednoduše kartou. Upozorňujeme, že bohužel zatím všechna odběrná místa nemají terminály pro platbu kartou. Ujistěte se tedy raději dopředu, zda potřebuje mít s sebouhotovost. 

Cena:

Do 500 Kč .......... 89 Kč

Nad  500 Kč.........59 Kč

 

Osobní odběr

Nejrychlejší a nejlevnější možností dopravy je osobní odběr na našich pobočkách ve vybraných časech. V případě zájmu o osobní odběr zadejte ve 3. fázi košíku (Informace o sobě). Pokud tak učiníte, zboží bude na pobočce nachystané už následující pracovní den po přijetí vaší platby. Pokud neuvedete pobočku, budeme vás muset kontaktovat osobně a převzetí může trvat více dní.

Na pobočkách není možná Dobírka. Objednávku je nutné uhradit předem.

Platba

V rámci ČR opět nabízíme několik možností způsobu úhrady vaší objednávky:

  • Dobírkou - zpoplatněná služba za 59 Kč
  • Bankovnímpřevodem - služba je zdarma. Balíček připravíme do 24 hodin k expedici po připsání částky na náš účet.
  • Platebníkartou - zaplatíte u nás Visa card či MasterCard, poskytujeme zabezpečenou platební bránu. Služba je opět zdarma a balíček připravíme do 24 hodin k expedici po připsání částky na náš účet.

V případě nejasností se nebojte dotázat na info@takaro.cz.

Zpětný odkup hraček