Learn and grow:
Užijte si léto s magnetickou stavebnicí Learn and grow s kódem SUPERLETO o 30% levněji   Ke stavebnicím ZDE  Jen do 21.7. 

Doprava a platba zboží

Doprava

  • Balík do ruky GLS
  • Zásilkovnu - výdej na pobočce, doručení na místo.

Kurýrní služba - GLS  Balík do ruky GLS

Kurýrní společnost GLS vám doručí balíček na adresu, kterou jste uvedli v průběhu objednávky. GLS obvykle doručuje balíčky následující den od odeslání v pracovní dny PO-PÁ. Většinou máte zásilku doma do dvou pracovních dnů. 

V den doručování se vám ozve kurýr (telefonicky, výjimečně SMS zprávou), že za chvíli dorazí. Často si lze sjednat i nějaké jiné blízké místo převzetí balíčku.

Cena: 109 Kč 

Zásilkovna 

Připravené balíčky vozíme na Zásilkovnu každý den. Dodání na cílovou Zásilkovnu (tu, kterou jste si vybrali v procesu objednávky) je pak do 3 dnů.

Od zásilkovny vám přijde v SMS zprávě kód, se kterým si svůj balíček na výdejním místě vyzvednete.  Pokud na odběrném místě Zásilkovny mají terminál pro placení kartou, tak svoji dobírku můžete uhradit jednoduše kartou. Upozorňujeme, že bohužel zatím všechna odběrná místa nemají terminály pro platbu kartou. Ujistěte se tedy raději dopředu, zda potřebuje mít s sebouhotovost. 

Cena:  79 Kč

 

Platba

V rámci ČR opět nabízíme několik možností způsobu úhrady vaší objednávky:

  • Dobírkou - zpoplatněná služba za 59 Kč
  • Bankovnímpřevodem - služba je zdarma. Balíček připravíme do 24 hodin k expedici po připsání částky na náš účet.
  • Platebníkartou - zaplatíte u nás Visa card či MasterCard, poskytujeme zabezpečenou platební bránu. Služba je opět zdarma a balíček připravíme do 24 hodin k expedici po připsání částky na náš účet.

V případě nejasností se nebojte dotázat na info@takaro.cz.

Prémiový obsah