Learn and grow:
Užijte si léto s magnetickou stavebnicí Learn and grow s kódem SUPERLETO o 30% levněji   Ke stavebnicím ZDE  Jen do 21.7. 

Napsali o nás

Koncept TAKARO (lokální a smysluplné hračky s možností si je na TAKARO pointech osahat) zaujaly od samého vzniku média - včetně Českételevize a tištěného časopisu Forbes.

Pokud jsme vás zaujali, máte zájem o rozhovor, článek o netradičním hračkářství či naší autorské značce hraček Tuláčkův svět, napište na info@takaro.cz a domluvíme se.

TAKARO v médiích

(pro zobrazení článků, TV reportáže klikněte na obrázek)

Na podzim roku 2021 zakladatelka Hanka promluvila ve Forbes o tom, proč v době covidové s partnerem otevřeli kamenný obchod, zatímco ostatní přecházeli především do onlinu.

V naší brněnské hračkárně se na podzim 2021 zastavila Česká televize, aby s námi do večerních zpráv v regionu natočili krátké povídání o trendu v českých dřevěných hračkách.

Čtyřstránkový rozhovor v tištěném časopisu Vlasta na téma podpory menších českých tvůrců a popis iniciativy Měsíc férových cen, který TAKARO spoluorganizovalo.

Zpráva v online Forbes o iniciativě Měsíc  férových cen, která v listopadu 2022 podporovala zlaté české ručičky. Organizovalo TAKARO a značka šitých hraček lesito.

Největší český podnikatelský portál s námi udělal rozhovor od našich začátků s vlastní značkoy hraček a knížek až po otevření e-shopu s lokálními hračkami TAKARO. Přečtěte si náš podnikatelský příběh očima zakladatelky.

Po vítězství v soutěži eŽena 2022 jsme byli spolupartnerem soutěže GLS Parcel zpovídáni v rozhovoru o našem podnikaní a vlastní značce hraček.

Portál Proženy.cz přinesl své vlastní tipy na skvělé dárky od zlatých českých ručiček. A jedním z nich byla kreativní sada Malování pískem, kterou vlastnoručně vyrábíme. Děkujeme!

Brněnská blogerka Katka, která píše o zajímavých místech pro děti v Brně a okolí, navštívila s dětmi naši nově otevřenou hračkárnu. Pro své sledující sepsala vlastní dojmy.

Pro brněnský magazín české miss Salačové jsme dali exkluzivné rozhovor o zákulisíé vzniku projektu TAKARO a brněnské netradiční hračkárny. Přečtěte si na Cool Brno blogu.

Brněnská blogerka a zároveň miss ČR  Míša Salačová na svém blogu Cool Brno představila naši nově otevřenou prodejnu s lokálními hračkami. Sama nás navštívila a vše prozkoumala.

Čtyři ženy e-shopařky v magazíny Wonline sdílí své tipy, jak založit a především nevyhořet při vedení e-shopu. TAKARO je jedním z e-shopů, který přispěl do článku.

Prémiový obsah