Pekelné učení s Čertíkem Kvítkem: Vyjmenovaná slova

Neohodnoceno
Značka: 4bambini
779 Kč 779 Kč / 1 ks
Skladem

Trápí se vaše děti s vyjmenovanými slovy? Povolejte jim na pomoc Čertíka Kvítka! Tento čertí kluk naučí v kartičkové hře vaše děti vyjmenovaná slova dříve, než stačí říci "pekelník".

Detailní informace

Detailní popis produktu

S čerty nejsou žerty! Ale někdy je s nimi legrace, třeba když se učí vyjmenovaná slova. Pomozte doučit čertíky češtinu!

Popis a pravidla hry

Čertík Kvítko je normální čertí kluk, veselý rošťák. Stejně jako děti i on musí chodit do školy. V jedné zastrčené části pekla pracují čerti, kteří v této pekelné škole propadli. Je jich dvanáct a Kvítko se s nimi kamarádí. Staří pekelníci mu občas ukazují zákoutí pekla, která znají jen oni. Nebo ho vozí na pekelném vozíku na uhlí. Kvítko jim za to rád pomáhá - aktuálně čerty doučuje vyjmenovaná slova, aby to zase u zkoušek nepomotali. Pojďte jim společně pomoci je zvládnout, ať si mohou zase hrát!

Princip hry je jednoduchý. Výsledek ovlivňuje částečně náhoda – tedy hod kostkou. Hráč postupuje o tolik polí, kolik padne na kostce, čímž se přibližuje cíli, ale zároveň na každém poli může být číslo od 1 do 3, nebo obrázek čertíka. Číslo určuje, kolik karet si hráč lízne k zodpovězení. Čertík dává nečekané bonusy či ztráty. Za každou správnou odpověď získáváte uhlík a na záchranu jednoho čerta potřebujete uhlíků pět. Kdo bude v cíli první a zachrání všechny čerty?

Charakteristika hry

Hru si zahrají 2 až 4 hráči. Jedna partie jim nezabere více jak 20 minut, hrát mohou opakovaně, dokud si vyjmenovaná slova nezapamatují. Čertí hra je ideální pro děti od 8 do cca 12 let (školáky).

Hra je variabilní: školáci si mohou vyjmenovaná slova s kartičkami ze hry také samostatně procvičovat. Hru lehce sbalíte s sebou na cesty a podle situace z ní vytvoříte rychlejší nebo pomalejší variantu pro procvičení.

Sada obsahuje

  • hrací desku,
  • kostky a figurky,
  • 188 karet,
  • 40 žhavých uhlíků,
  • 36 čertů,
  • 4 odkládací destičky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Deskové hry
Záruka: 2 roky
Věk: od 8 let
Věk: od 8 do 12 let
Doba hry: do 20 minut
Počet hráčů: 2 až 4

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: