PRÉMIOVÁ SEKCE ZDARMA:
Záleží vám na zdravém vývoji vašich dětí? Hledáte další materiály na zabavení vašich dětí. Tvoříme pro vás ZDARMA prémiovou sekci. NAJDETE JI TADY.

Wonderworld Dřevěná Mini formule

Tato mini formule je připravena k vzrušujícímu závodu! S moderním červeným designem a startovním označením vypadá jako skutečný závodní vůz. Nejenže nabízí realistický vzhled, ale obsahuje také figurku řidiče, která přináší do hry ještě více autentického pocitu. S touto hračkou se malí závodníci budou cítit jako opravdoví závodníci na okruhu.
Výrobce: wonderworld
Kód: 217286
EAN: 8851285140521
262 Kč
Věrnostní body za tento produkt: 5 (body získáte po přihlášení do účtu)
Skladem u dodavatele (3 až 7 dní)

Popis

Tato mini formule přináší do dětského světa rychlost a závodní vášeň. Její moderní červený vzhled a startovní označení ji okamžitě připravují na adrenalinový závodní zážitek. Ale to není vše - pro ještě větší realističnost a zábavu je v této hračce zahrnuta také figurka řidiče.

Tato hračka zvýší hru na zcela novou úroveň. Malí závodníci si budou moci hrát nejen s rychlou formulí, ale také se postaví do role řidiče a zažijí závodnický svět ze svého pohledu. S figurkou řidiče se bude zdát, že jsou skutečně za volantem a zažívají vzrušení závodního okamžiku.

Nenechte se zmást velikostí této mini formule. I když je malá, přináší velkou zábavu a učení. Děti se mohou nejen zabavit při závodech a dobrodružstvích, ale také se rozvíjet ve svých dovednostech. Manipulace s touto hračkou posiluje jejich jemnou motoriku a koordinaci rukou a očí. Navíc se mohou podívat do světa závodů, kde se soustředění a strategie stávají důležitými faktory.

Tato mini formule je výjimečná tím, že dává dětem možnost prozkoumat závodní svět a zároveň se bavit a rozvíjet. Je to více než jen hračka - je to vstupenka do světa rychlosti, dobrodružství a zábavy. Ať už se děti závodníci chtějí stát nebo si jen užít adrenalinového zážitku, tato mini formule jim to umožní.

Hodnocení

Ověřený zákazník, 19. 9. 2023
Moc milá a ochotná paní majitelka, vřele doporučuji
Ověřený zákazník, 28. 8. 2023
Rychlost dodání
Sbírání věrnostních bodů
Výběr deskových her od neznámých firem
Ověřený zákazník, 8. 8. 2023
rychlost
Ověřený zákazník, 29. 7. 2023
Zajímavé nápady, příznivé ceny.
Ověřený zákazník, 22. 6. 2023
Rychlost.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Prémiový obsah