Den dětí:
Oslavte s námi den dětí. Se slevovým kódem DEN DETI sleva 12% Na vše. Jen do 31.5. 

Barvy v přírodě

příroda do kapsy barvy v přírodě 1

Chodíte s dětmi rádi ven do přírody? Pak využijete výukové karty Barvy v přírodě. Hravou formou popisují význam barev, se kterými se v přírodě nejčastěji setkáváme. Použitelné jsou jak pro malé děti od 3 let, tak i pro ty starší.

Kód: 123001
345 Kč
Věrnostní body za tento produkt: 4 (body získáte po přihlášení do účtu)
Skladem – ihned k odeslání

Popis

Popis karet

V souboru výukových karet Barvy v přírodě najdete dva druhy karet - speciální karty s informacemi a druhové karty s jednotlivými druhy rostlin a živočichů. Celý set se dohromady zabývá významem barev, na které v české přírodě narazíme nejčastěji. Vhodné tedy pro všechny malé objevitele na vaše procházky. Sada je navržená tak, aby se s ní dalo pracovat už od 3 let, ale své uplatnění našla i u předškolních a školou povinných dětí (na 1. stupni ZŠ).

  • Speciální karty s informacemi se věnují červené, modré, žluté, zelené a hnědé barvě. Dále v souboru najdete informační karty ke krycímu zbarvení, výstražnému zbarvení a významu barev u rostlin. Nechybí ani tipy, jak karty v praxi s dětmi využívat. Těchto karet je 10.
  • Druhové karty se věnují už jednotlivým živočichům a rostlinám. Je jich celkem 30 (6 od každé barvy). Na jedné straně najdete obrázek, na druhé pak jméno a krátký popis.

Všech 40 karet je vytištěno na kvalitním papíře o gramáži 350g/m2, aby kartičky na procházkách hodně vydržely. Rovněž jsou opatřeny povrchovou laminací.

Jak lze karty využívat?

  1. Pro nejmenší děti použijte karty k nácviku rozeznávání různých barev. Ke kartě mohou doma přikládat různé hračky v té samé barvě.
  2. Karty můžeme vzít ven a uspořádat hledačku, ve které se budeme snažit najít jednotlivé objekty v přírodě. Jako lehčí variantu můžeme hledat i jiné objekty s podobnými barvami.
  3. Starší děti mohou přiřazovat jednotlivé organismy k barvám po paměti, pouze podle názvů na zadní straně. Správnost si pak ověří otočením kartičky na stranu s obrázkem.

Věříme, že brzy objevíte další možnosti, jak karty v přírodě využít.

Sada obsahuje

  • 40 laminovaných karet dvojího typu.
  • Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelným pomocníkem, pokud berete karty s sebou do přírody. Nemusíte se bát, že se vám karty poškodí. 

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ostatní informace

Co děti naučímePrvouka
Gramáž karet350g/m2
Počet karet40
Rozměr karty barevformát A6
Rozměr karty živočichů7 x 7 cm
Typ hračkyHračka
VěkOd 3 let
Pro jaký věkPředškolák (4 až 6 let)
Zaměření hry21
Záruka24
Země původuČeská republika

Hodnocení

Ověřený zákazník, 25. 5. 2024
Slevové akce
Výběr zboží
Ověřený zákazník, 17. 5. 2024
byla jsem velmi spokojená
Ověřený zákazník, 15. 5. 2024
Objednavka bola vybavena k mojej spokojnosti rychle a bez problemov.
Ověřený zákazník, 26. 4. 2024
Rychlost dodání
Věrnostní program
Skvělý výběr hraček
Ověřený zákazník, 26. 4. 2024
kvalita
cena
rychlost
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Prémiový obsah