Night shopping:

Právě probíhá Night shopping Využijte slevový kód  PRAZDNINY na slevu 15% Pouze do PŮLNOCI. 

 

Karty Nejkrásnější minerály a polodrahokamy

příroda do kapsy karty nejkrásnější minerály a polodrahokamy 1
Výukové karty s ručně malovanými obrázky minerálů a polodrahokamů. Ocení je jak rodiče zvídavých potomků, tak pedagogové pro svou výuku. Karty obsahují 36 druhů různých minerálů a polodrahokamů a mnoho informací o nich.
Kód: 123024
399 Kč
Věrnostní body za tento produkt: 8 (body získáte po přihlášení do účtu)
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Popis

Opravdu velký soubor výukových karet s 36 druhy minerálů a polodrahokamů s mnoha podrobnými informacemi o jednotlivých minerálech (vč. mineralogického okénka ve kterém najdete i velmi odborné informace jako je tvrdost, chemické složení apod.).

Mnoho druhů zastoupených v kartách lze nalézt také u nás v přírodě a naprostou většinu koupíte jako leštěné kamínky v obchodech a stáncích se suvenýry na většině turistických míst u nás. Máte tak ideální příležitost vyrobit si s dětmi sbírku minerálů (a přitom se i něco nového naučit) při svém putování po různých místech nejen u nás... Tyto kartičky vám s tím pomohou.

Karty jsou velmi vhodné i pro výuku, můžeme je využít při různých činnostech. Lze je např. třídit podle různých vlastností, přiřazovat karty k jednotlivým kamenům ze školní sbírky apod. Práce s kartami nám pomůže vyučování oživit a žáky do výuky aktivně zapojit.

Součástí sady je také úvodní karta s podrobnějšími informacemi o jednotlivých vědeckých pojmech jako je tvrdost minerálů nebo krystalová mřížka. 

PROČ JE TATO SADA KARET JEDINEČNÁ?

  • Obsahuje velké množství informací, protože v ní najdete karty o 36 různých druzích minerálů!
  • Je výborná i pro výuku, protože žáci raději pracují s kartami než s učebnicí.
  • Karty byly vyrobeny vytvořeny ve spolupráci s geologem.
  • Kartičky jsou skvělé i jako dekorace (stačí je zavěsit na šňůrku pomocí drobných kolíčků) 
  • Karty jsou vyrobené z kvalitních materiálů a jsou dodávány v bavlněném pytlíku (šitém na míru v České republice). 
  • Jedná se o ekologicky šetrný výrobek 

Jsou zastoupeny tyto minerály: amazonit, ametyst, anhydrit, avanturín, azurit, bronzit, citrín, cordierit (iolit), fluorit, granát, hematit, chryzokol, jadeit, jantar, jaspis, kalcit, karneol, křišťál, labradorit, lazurit, lepidolit, malachit, obsidián, onyx, ortoklas, prehnit, pyrit, rodochrosit, růženín, sagenit, skoryl, sodalit, tygří oko, tyrkys, unakit a záhněda.

JEDINEČNÝ OBSAH KARET

Všechny ilustrace na kartách jsou malované ručně a byly vytvořeny tak, aby se minerály podle nich daly dobře určit. Kartičky mají jedinečný design. Na přední straně není uveden název minerálu. Díky tomu si lze velice jednoduše procvičovat znalost jednotlivých minerálů, správné jméno odhalíme jednoduchým otočením kartičky. Karty obsahují velké množství informací, jsou tak tak velmi vhodné i pro použití ve výuce.

IDEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby se s ním dobře pracovalo. Navíc mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Pro jejich výrobu byl použit křídový papír o gramáži 350g/m2, takže jsou dost tuhé.

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK 

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme.

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku).

Ostatní informace

Co děti naučímePrvouka, Přírodověda
Gramáž karet350g/m2
Počet karet36
Rozměr karetformát A6
V čem děti rozvíjímePaměť
Pro jaký věkPředškolák (4 až 6 let)
Záruka2

Hodnocení

Ověřený zákazník, 15. 6. 2024
Věci pro děti (hry, stavebnice, karty..) na jednom místě.
Komunikace
Rychlost dodání
Ověřený zákazník, 10. 6. 2024
Vše v poradku
Ověřený zákazník, 5. 6. 2024
Firma sídlící na Jižní Moravě
Ověřený zákazník, 4. 6. 2024
Velmi rychle doručení
Nic
Ověřený zákazník, 28. 5. 2024
Objednávka byla už 2. den od objednání k vyzvednutí, velmi rychlé vyřízení a vše bylo v pořádku.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Prémiový obsah