Night shopping:

Právě probíhá Night shopping Využijte slevový kód  PRAZDNINY na slevu 15% Pouze do PŮLNOCI. 

 

Karty Rostliny okolí lidských sídel

příroda do kapsy karty rostliny okolí lidských sídel 1
Sada originálních karet s ručně malovanými rostlinami rostoucími v našem okolí. Karty obsahují mnoho zajímavých informací o jednotlivých druzích vč. poznámek k možností záměn za jiné druhy. Karty jsou vhodné pro děti i dospělé.
Kód: 123025
345 Kč
Věrnostní body za tento produkt: 4 (body získáte po přihlášení do účtu)
Produkt není aktuálně dostupný a není možné jej zakoupit.

Popis

Rádi s dětmi zkoumáte přírodu ve vašem okolí? Pokud se chcete naučit poznávat nejběžnější rostliny rostoucí ve vašem okolí, pak jsou tyto karty určeny přesně pro vás. Děti s kartami velmi rády pracují, protože si je mohou hezky rozložit kolem sebe a dále s nimi pracovat. Mohou tak jednotlivé rostliny porovnávat mezi sebou. Karty jsou dodávány v bavlněném pytlíku, takže je můžete bez obav brát s sebou do přírody a nemusíte se bát, že je poškodíte. Vejdou se i do toho nejmenšího batůžku nebo je můžete na batoh pověsit a mít je tak neustále k dispozici, aniž byste je museli hledat pokaždé složitě v batohu.  Karty jsou velmi vhodné také pro výuku ve školách.

Soubor poznávacích karet s rostlinami z okolí lidských sídel obsahuje 23 karet s rostlinami rostoucími v našem okolí (ať už ve městě nebo na vesnici) a mnoho podrobných informací ke každé rostlině. Na jedné straně karty najdete ručně malovaný obrázek dané rostliny, na straně druhé pak text. 

Proč chtít tuto sadu karet?

  • Děti raději pracují s kartami než s atlasem rostlin, mohou si tak např. poskládat karty vedle sebe a jednotlivé rostliny srovnávat.
  • Kartičky jsou skvělé i jako dekorace (stačí je zavěsit na šňůrku pomocí drobných kolíčků).
  • Karty jsou vyrobené z kvalitních materiálů a jsou dodávány v bavlněném pytlíku, který je perfektně chrání při výletech do přírody (pytlík je šitý na míru v chráněné dílně v České republice). 
  • Jedná se o ekologicky šetrný výrobek.

JEDINEČNÝ OBSAH KARET

Všechny obrázky na kartách jsou autorské a byly vytvořeny na míru tak, aby se podle nich rostliny dobře určovaly. Obrázky vznikaly podle živých rostlin, aby byla zachycena reálná podobu každého druhu.

V kartách najdete informace, které nenajdete nikde jinde, protože vycházejí ze zkušeností botanika. V textu najdete mimo jiné i poznámky o možných záměnách s jinými druhy nebo jedinečné znaky, které vám určení druhu velmi usnadní. 

Kartičky mají jedinečný design. Na přední straně není uveden název druhu. Díky tomu si lze velice jednoduše procvičovat znalost jednotlivých druhů, správné jméno odhalíme jednoduchým otočením kartičky. V neposlední řadě jsou kartičky krásné i pro vystavení v interiéru. 

DEÁLNÍ FORMÁT, VELIKOST A POVRCHOVÁ ÚPRAVA

Karty mají velikost 105x148mm, tedy formát A6. Tento formát je dostatečně velký, aby na něm byly patrné všechny důležité detaily. Zároveň je ideálně skladný pro to, aby se karty daly nosit všude s sebou, vejdou se i do toho nejmenšího batůžku.

Karty mají zakulacené rohy, takže se s nimi dobře pracuje a rožky se neohýbají. Navíc byl pro jejich výrobu použit křídový papír o gramáži 350g/m2, což spolu s povrchovou laminací podstatně zvyšuje jejich odolnost.

PRAKTICKÝ PYTLÍČEK 

Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelný pokud chceme vzít karty s sebou do přírody. Nemusíme se tak bát, že se nám karty poškodí, když je dáme do batohu spolu s ostatními důležitými věcmi. Pokud chceme mít karty neustále při ruce, stačí přidat karabinku a můžeme karty připnout jednoduše na batoh. Díky pytlíčku se nemusíme bát, že je cestou někde poškodíme. 

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou krásně začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku). 

Ostatní informace

Co děti naučímePrvouka, Přírodověda
Gramáž karet350g/m2
Počet karet23
Rozměr karetformát A6
V čem děti rozvíjímePaměť
VariantaRostliny
Pro jaký věkPředškolák (4 až 6 let)
Záruka2

Hodnocení

Ověřený zákazník, 15. 6. 2024
Věci pro děti (hry, stavebnice, karty..) na jednom místě.
Komunikace
Rychlost dodání
Ověřený zákazník, 10. 6. 2024
Vše v poradku
Ověřený zákazník, 5. 6. 2024
Firma sídlící na Jižní Moravě
Ověřený zákazník, 4. 6. 2024
Velmi rychle doručení
Nic
Ověřený zákazník, 28. 5. 2024
Objednávka byla už 2. den od objednání k vyzvednutí, velmi rychlé vyřízení a vše bylo v pořádku.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Prémiový obsah