Letní dovolená:
Od 4. do 11.7. včetně máme dovolenou. Hračkářství v Brně nejede. E-shop ano. Balíčky budeme expedovat HNED v pondělí 11.7. Nakoupit lze.

První čtení

Začíná se vaše dítě zajímat o písmenka a ptá se, co se jak čte? Výukové karty První čtení ho zábavnou formou provedou českou abecedou v ukázce na zvířatech. Inspirováno montessori principem.

Kód: 123004
345 Kč
Skladem

Popis

Popis karet

Tyto karty je vhodné využít v okamžiku, kdy dítě projeví první zájem o písmena (většinou to bývá okolo 4-5 let věku). Díky tomu můžeme využít jeho přirozené zvídavosti k učení, která je tou největší motivací (inspirace montessori přístupem). 

Jde o výukové karty s 20 různými druhy zvířat, jejichž jméno se skládá ze 3, max 4 písmen bez interpunkce. Na zadní straně každé karty najdete několik faktů o daném zvířeti, které jsou velkými tiskacími písmeny. Začínající čtenáři si je tak mohou přečíst sami. 

Všech 21 karet je vytištěno na kvalitním papíře o gramáži 350g/m2, aby kartičky na procházkách hodně vydržely. Rovněž jsou opatřeny povrchovou laminací. A mají zakulacené rožky. Ilustrace jsou originální a ručně malované.

Sada obsahuje

  • 20 laminovaných karet dvojího typu.
  • Zalaminovaná písmena abecedy (menší kartičky).
  • SNávod na práci s kartami. 
  • Kartičky jsou dodávány v plátěném pytlíčku, který je neocenitelným pomocníkem, pokud berete karty s sebou do přírody. Nemusíte se bát, že se vám karty poškodí. 

Pytlíček je vyroben v České republice v chráněné dílně. Materiálem pytlíčku je 100% bavlna. Všechny švy jsou začištěné a lze jej samozřejmě prát (podle pracích symbolů uvedených na štítku uvnitř pytlíčku).

 

Ostatní informace

Gramáž karet350g/m2
Počet karet se zvířaty21
Počet karet včetně písmen abecedy46
Počet výukových karet20
Rozměr karetformát A6
VěkOd 5 let
Záruka2

Hodnocení

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Zpětný odkup hraček