Den dětí:
Oslavte s námi den dětí. Se slevovým kódem DEN DETI sleva 12% Na vše. Jen do 31.5. 

Strašák

dino strašák 1

Nudy? Té se strašáci nebojí. Dokážou ji totiž zahnat jediným mávnutím koštěte. Karetní hra, při které si děti procvičí postřeh a paměť, má jednoduchá pravidla. Na stůl se vždy položí karta strašáka, kterému chybí oblečení jedné barvy (fialové, žluté, zelené či modré). Ten, kdo toto oblečení první správně doplní, může odložit příslušnou kartu. Vítězí hráč, který se co nejdříve zbaví všech svých karet, co drží v ruce.
Hra byla vyrobena v ČR a mohou ji hrát 2 nebo až 6 hráčů. Děti se při ní naučí rychle reagovat a procvičí si rozlišovací schopnosti.
Balení obsahuje: 72 oboustranných karet.

Výrobce: Dino
Značka: Dino
Kód: 130021
EAN: 8590878622265
175 Kč
Skladem – ihned k odeslání

Popis

Popis a pravidla hry

PŘÍPRAVA HRY

Zamíchejte všechny karty a jednu položte doprostřed stolu. Ostatní karty rozdejte rovnoměrně mezi hráče. Zbylé karty vraťte do krabičky. Než hra začne, mají všichni hráči své karty položené na stole a nedívají se na ně.

PRŮBŠH HRY

Hra začíná tím, že jeden z hráčů otočí kartu uprostřed stolu. Na ní jedna část oblečení strašáka nemá barvu – je bílá. Všichni hráči hrají současně. Vezmou si své karty do ruky a mezi nimi se snaží najít takovou, která má bílou část oblečení v chybějící barvě. Když hráč takovou kartu mezi svými najde, položí ji doprostřed stolu a současně nahlas řekne řešení, například: „kalhoty, zelená“. Na položené kartě znovu chybí jiná část oblečení v jiné barvě a hra pokračuje dál.

Pokud hráč udělá chybu, vezme si položenou kartu zpět, a navíc jednu od každého protihráče. Karty jsou oboustranné a obrázek strašáka je na každé straně karty odlišný.

Když se uprostřed stolu na položené kartě objeví vrána, tak se dočasně změní pravidla. Hráči musí ve svých kartách hledat strašáka, který má 2 části oblečení v takových barvách jako na kartě s vránou, která leží na hromádce uprostřed stolu. Bílá barva chybějících částí oblečení se nepočítá. Když na vrchní kartě hromádky už vrána není, pokračuje hra podle normálních pravidel. 

Vítězem je hráč, který se jako první zbavil všech svých karet. V ojedinělých případech, kdy hráčům zbývají karty v ruce a není možné už žádnou položit na hromádku, se stává vítězem hráč s nejmenším počtem karet v ruce. V případě shody je více vítězů.

Charakteristika hry

Hra je určena pro 2-6 hráčů. Oficiálně je hra určena pro hráče od 5 let. Hrací doba se odhaduje na 10 minut.

Sada obsahuje

  • 72 oboustranných karet
  • 1 návod

Ostatní informace

Doba hranído 10 minut
Počet hráčů2-6
Rozměr balení v mm132 x 132 x 43
Typ hračkyDeskovka
V čem děti rozvíjímePostřeh
Pro jaký věkPředškolák (4 až 6 let)
Záruka2

Hodnocení

Ověřený zákazník, 25. 5. 2024
Slevové akce
Výběr zboží
Ověřený zákazník, 17. 5. 2024
byla jsem velmi spokojená
Ověřený zákazník, 15. 5. 2024
Objednavka bola vybavena k mojej spokojnosti rychle a bez problemov.
Ověřený zákazník, 26. 4. 2024
Rychlost dodání
Věrnostní program
Skvělý výběr hraček
Ověřený zákazník, 26. 4. 2024
kvalita
cena
rychlost
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Prémiový obsah