Learn and grow:
Využijte jedinečnou akci na Magnetické stavebnice Learn and grow se slevou 30 %

Vadí nevadí! aneb Nejsme všichni stejní

4bambini vadí nevadí aneb nejsme všichni stejní 1

Ukažte dětem nenásilnou formou, že přátelství, respekt a tolerance jsou v dnešním světě velmi důležité hodnoty. Společenská hra Vadí nevadí! učí děti vzájemnému respektu a toleranci. 

Výrobce: 4bambini
Značka: 4bambini
Kód: 113006
EAN: 8594189180056
449 Kč
Věrnostní body za tento produkt: 8 (body získáte po přihlášení do účtu)
Skladem – ihned k odeslání

Popis

Naučit děti zdravému sebevědomí je stejně důležité, jako vštípit jim umění tolerance a respektu k druhým. A to bez ohledu na vzájemné odlišnosti.

Popis hry

Hra Vadí nevadí se svým tématem zaměřuje na předškolní a školní děti. Ty totiž zažívají v dětském kolektivu složitější okamžiky. Přirozeně se mezi sebou porovnávají a více vnímají rozdíly v chování, v životním stylu i v otázce materiálního zázemí svých rodin (například rozdílné oblečení, apod.). Musí si samy poradit v řadě náročných situací: vyhodnotit je, udělat si na ně vlastní názor, a pak se podle něj zachovat.

Co více, děti umějí být přísnými soudci a šikana mezi dětmi je na světě. Pojďte jim ukázat, o co bohatší bude jejich život, pokud pochopí, že rozdílnost druhů je jeho nezbytnou a krásnou součástí. K tomu jim pomůžou kartičky s příběhem Elišky, Ondry, Huga, Emila a dalších kamarádů v této hře.

Charakteristika hry

Hra je vhodná pro jednoho a více hráčů, vše moderuje dospělý (rodič či učitel). Opakovaným hraním si děti procvičí nejenom životní situace, ale rovněž schopnostkomunikace. Vadí nevadí je pro děti od 5 let. Délka jedné hry je do cca 20 minut, ale záleží na tom, jak se s dětmirozpovídáte.

TAKARO tip: Spojte dohromady hru Vadí nevadí s hrou Nešťourej se v nose (nebo je jakkoliv promíchejte). Navazují na sebe nejen postavami, ale především tématem hodnot. Můžete se tak s dětmi zaměřit na určitá témata (ohleduplné chování v dětském kolektivu, život s moderními technologiemi…) nebo "jen" na životní příběhy hlavních postav obou her. 

Sada obsahuje

  • 30 karet,
  • 5 hracích desek,
  • pravidla hry.

Ostatní informace

Co děti naučímePrvouka
Typ hračkyDeskovka
V čem děti rozvíjímeKomunikace
Pro jaký věkPředškolák (4 až 6 let)
Záruka2

Hodnocení

Ověřený zákazník, 15. 6. 2024
Věci pro děti (hry, stavebnice, karty..) na jednom místě.
Komunikace
Rychlost dodání
Ověřený zákazník, 10. 6. 2024
Vše v poradku
Ověřený zákazník, 5. 6. 2024
Firma sídlící na Jižní Moravě
Ověřený zákazník, 4. 6. 2024
Velmi rychle doručení
Nic
Ověřený zákazník, 28. 5. 2024
Objednávka byla už 2. den od objednání k vyzvednutí, velmi rychlé vyřízení a vše bylo v pořádku.
Tento produkt zatím nikdo nehodnotil.

Podobné produkty

Prémiový obsah