Akce května: 3 + 1 zdarma deskovka na výlety a dovolené

Akce května: 3 + 1 zdarma deskovka na výlety a dovolené

Blíží se léto, čas výletů do přírody, lenošení u vody a dlouhých cest v autě či letadle. Ačkoliv děti se na volné dny těší, občas bývá těžké je zabavit. Zejména při přesunech, na pěším výletě či na dece u vody, než uschnou. A proto jsme pro vás ve spolupráci s českým návrhářem deskovek připravili jedinečnou akci. Získáte řešení „letního“ problému a ještě ušetříte.

Kupte 4 deskovky, ale plaťte pouze 3

Vyberte si libovolné 4 deskové hry ze 6 možných, ale zaplaťte pouze 3. Můžete vzít klidně 4x tu stejnou hru a podělit se s kamarády. Dohromady tak získáte slevu 25 %, a pokud jste u nás registrovaní tak ještě dalších 6 % na příští nákup.

V akci jsme pro vás vybrali deskové hry, které jsou ideálními právě na léto. Všechny jsou skladné, vlezou se vám do kapsy i kabelky. Většina z nich obsahuje více herních variant. Jejich příprava vám nezabere víc jak minutu. Bonusem jsou vhodné na túry, do auta anebo jen tak proti nudě. Pojďme si je blíže představit.

Vybrat si hry

U okýnka

Skvělá hra právě do auta, vlaku či autobusu. Podle karet vyhlížíte příslušné objekty z okýnka auta. Hru lze zobtížnit anebo si zahrát v angličtině. Vhodné už od 2 let. Více informaci tady.

Hurá ven

Krabička obsahuje 21 her/návodů na hry na ven (procházku, pěší pochod). S touto deskovkou už neuslyšíte: „A kdy tam budem? Mě už bolí nožičky…“ Jedna z her je sběratelská a dá se hrát rovněž v angličtině. Vhodné od cca 3 let. Více informaci tady.

Bambilion

I tato krabička v sobě skrývá více her najednou. Všech 20 je svižných (na 5 minut) a koncipovaných proti nudě. Navíc skladných i přes obsažené herní komponenty. Pohodlně rozložíte na dece u rybníka, v kupé vlaku či v čekárně u doktora. Vhodné od cca 4 let. Více informaci tady.

Bambilion Šumava

Podobný princip jako Bambilion, ale tato edice je limitovaná s obrázky zvířat na Šumavě. Rovněž 20 her, z nichž 10 je zcela nových a ještě tu najdete zábavnýkvíz o šumavské fauně. Vhodné od 4 let. Více informaci tady.

Další prosím

Z naší zkušenosti nejoblíbenější a nejprodávanější hra těchto mini letních deskovek. Obsahuje sice jen jednu karetníhru, ale o to bláznivější a navíc ji může hrát i jedno dítě (ideální pro jedináčky). Jde o vtipné léčení zvířátek - kooperativně, anebo všichni proti všem. Vhodné od cca 4 let. Více informaci tady.

Horrorstein

Poslední žhavánovinka tohoto autora vyšla letos na konci února. Budete si stavět a bořit strašidýlka. Jedná se o rodinnouoddechovku na deku, ale i do bouřkových dní. Navíc je bezjazyčná, můžete si ji zahrát se zahraničními kamarády. Vhodné od 5 let. Více informaci tady.

Detaily akce

  • KDY: Akce běží pouze a jen v květnu, letos se nebude opakovat. Počet her je omezený. Takže do vyprodání zásob.
  • JAK: Vyberte si libovolné 4 hry (u ceny na e-shopu vidíte, že hra je v této akci). Sleva se vám AUTOMATICKY aplikuje už v 1. fázi košíku. Při 8 hrách, máte 2 zdarma, atd.
TAKARO tip: Ideální je se domluvit s kamarády a vzít akci jako jeden společný nákup. Získáte jen hry, které chcete a šetříte i na poštovném (od 800 Kč je poštovné pro registrované zdarma). Tyto hry jsou rovněž super dárkem na oslavy kamarádů vašich dětí (nepotřebné hry tak snadno udáte dál a věřte, že sklízí velký úspěch).
 

Vybrat si hry

Máma Hanča
Jsem máma tři prcků a miluju psaní. Když děti dovolí, vymýšlím pohádkové příběhy a vědomostní hračky. Společně s partnerem si myslíme, že budoucnost leží ve zvídavých a kreativních dětech. Právě pro ně na TAKARO vybíráme kvalitní certifikované hry, hračky a knížky nejenom od českých firem.
Web: https://www.takaro.cz
E-mail: infotakaro.cz
Prémiový obsah