Tipy na hračky

NLP jako netradiční a laskavá pomoc pro děti
Už jste slyšeli o neuro-lingvistickém programování (zkráceně NLP)? Autorka Katka Dušková napsala nádhernou dětskou knížku na jeho principech. Díky nástrojím NLP zakomponovaným v příbězích získáte  s dětmi lepší napojení a lépe se vám bude doma komunikovat v různých, i nestandardních situacích.  Pojďme si knížku, ale i  samotné NLP blíže představit přímo očima Katky.
Číst
10+1 tip na aktivity s lesními razítky Stampo MINOS

Razítkujete doma jen tak na papír? A není to nuda? Vždyť je tolik možností, jak razítka využít! Přinášíme vám deset a jeden bonusový tip na jednoduché výtvarné i vzdělávací aktivity s lesními razítky. Tato razítka můžete použít na různé povrchy, vzájemně je kombinovat, vybarvovat, vystřihovat a vyprávět s nimi vlastní lesní příběhy.

Číst
Jak děti nadchnout pro oblékání? Tipy na hračky a tvořivé aktivity

Taky každý den řešíte oblékání vašich dětí? Nechce se jim, nespolupracují a vy zrovna tak pospícháte? Vyzkoušejte naše tipy na jednoduché aktivity a vychytávky, které ihned promění oblékání v zábavu. Děti to budou milovat a vy budete opět všude včas!

Číst
MAKURA: Dřevěné české stavebnice, které kreativitou konkurují i Legu

Hledáte českou dřevěnou alternativu za Lego? Či stavebnici, která děti zabaví na dlouhé hodiny, je originálně řešeně, vhodná pro kluka i holku a roste s věkem dítětem? Pokud ano, tak sáhněte po stavebnicích BUKO či GODI od značky Makura. A my vám je blíže představíme.

Číst
DomeCZECH: Dřevěné domečky, silnice, zvířátka, houpadla testované přímo dětmi výrobců

Máme doma dva malé kluky, a tak jsou u nás v kurzu především autíčka. Proto nás mile potěšilo, když se letos na trhu objevila dřevěná silnice WoodyWay od naší oblíbené české značky DomeCZECH. Vedle poskládané silnice v obýváku zakotvil i WoodyCar autobus a sbírka se nám tak rozrůstá. Nejen, že máme radost z těchto hraček, ale samotná jejich výroba a jejich autoři stojí za ohlédnutí.

Číst
Věděli jste, že dětská houpačka do pokoje nemusí být jen ta závěsná?

Když se řekne houpačka, asi většině z nás se vybaví závěsná houpačka, kterou jsme měli buď zavěšenou doma, anebo někde na zahradě přes větev stromu. V posledních letech ale dětským světem kralují montessori houpačky. Pojďme si je představit.

Číst
Zpětný odkup hraček