Learn and grow:
Využijte jedinečnou akci na Magnetické stavebnice Learn and grow se slevou 30 % 

Jak ušetřit na cestování nejenom s dětmi, ale nepřijít o svůj komfort

Jak ušetřit na cestování nejenom s dětmi, ale nepřijít o svůj komfort

Levné a zároveň komfortní cestování, ať už s dětmi, nebo bez nich? Že vám toto spojení nejde dohromady? Je pravda, že ceny rodinných vstupenek na různé atrakce, lanovky či zimní skipassy neúprosně rostou. Do toho je potřeba myslet na cenu dopravy tam a zpět. A nemalou částku rodinné dovolené tvoří i samotné ubytování, kde už se obvykle do jednoho hotelového pokoje nevejdete. Co s tím? Cestování se nechce nikdo vzdát…

Travelhacky z našich letitých zkušeností

Samozřejmě máme řešení. TAKARO je především o společném čase rodičů a dětí, výběru smysluplných hraček a čtení hodnotného obsahu, který se točí zase opět kolem rodin. Ale než vznikl tento projekt, živili jsme se jinak. Například já jsem pár let cestovala po světě a psala texty pro klienty či na svůj druhý blog. Cestování mě živilo, ale samozřejmě už tehdy jsem se snažila osekat náklady na minimum. Cestovala jsem v duchu hesla: „Méně věcí, víc zážitků. Platit méně za materiálno, raději za vzpomínky.“

Přišla jsem si tak na řadu travelhacků (rozumějte cestovatelských vychytávek), díky kterým jsem například:

 • Byla 5 dnů s dětmi v Chorvatsku (Pula) zcela zdarma ubytovaná.
 • Letěla na Kubu tam a zpět za pouhých 5000 Kč.
 • Ulovila letenku Vídeň-Benátky za 50 centů.
 • Strávila měsíc a půl na Novém Zélandu za 65 000 Kč/za vše (včetně letenek, auta, placených zážitků).
 • Procestovala severní Itálii pouze za placení jídla a dopravy (přemísťování mezi městy).
 • Žila měsíc zdarma v Portugalsku jen za cenu letenek.

S rodinou samozřejmě přišla jistá potřeba komfortu. Už nelovím akční letenky s nočním přespání na letišti. Nestopuji auta, nebo nedělám dobrovolnici na koňské farmě v cizině. Přesto řadu travelhacků využíváme dodnes. A ty jsme pro vás sepsali do nového e-Booku Jak s dětmi cestovat komfortně a přitom na dovolené ušetřit.

Co v cestovatelském e-Booku najdete

V první mini kapitole jsou tipy, jak vybírat destinaci, protože i to značně ovlivňuje výslednou částku za celou dovolenou. Plus vám pár nápadů na destinaci i dáme.

e-Book Jak cestovat s dětmi komfortně a přitom levně

Stěžejní je druhá kapitola a závěrečná bonusová. V nich se dočtete:

 1. Jak hlídat akční letenky
 2. Jak sehnat ubytování i zcela zadarmo
 3. Jak si poradit s výběry z bankomatů
 4. Kde se levně najíst
 5. Jak se dostat zdarma do VIP salonků na letištích
 6. Jak vám mohou pomoci tzv. cashback portály

  Slibujeme, že 25 stran e-Booku neobsahuje obecné povídání, ale jde rovnou k věci a podává praktické informace včetně odkazů. Věříme, že se tak stane vašim společníkem na cestách s dětmi. A že díky němu ušetříte více na zážitky.

  E-book je pro vás navíc ZDARMA. Dostanete ho v elektronické grafické podobě na e-mail, který nám zadáte. Jste-li členem TAKARO komunity (registrovaní), najdete tento e-Book společně s dalšími ve vašem účtu po přihlášení (v sekci Moje údaje).

  A pokud váháte, kam letos vyrazit na dovolenou, tak i tady máme pro vás řešení. Společně s dalšími nadšenci do cestování píšeme na blogu rubriku Cestování s dětmi. Najdete tam články přímo na míru pro cestování s dětmi (konkrétní státy a výlety plus vychytávky pro danou destinaci).

   

  Myslíme si, že cestování člověka pouze obohatí, nikdy vám nic nevezme. Vzpomínky jsou totiž důležitější než hmotné statky. Pokud s námi souzníte, budeme rádi za sdílení tohoto článku s e-Bookem mezi vaše známé. Děkujeme.

  Na cestovatelský e-Book zdarma

  e-Book Jak cestovat s dětmi komfortně a přitom levně

  Máma Hanča
  Jsem máma tři prcků a miluju psaní. Když děti dovolí, vymýšlím pohádkové příběhy a vědomostní hračky. Společně s partnerem si myslíme, že budoucnost leží ve zvídavých a kreativních dětech. Právě pro ně na TAKARO vybíráme kvalitní certifikované hry, hračky a knížky nejenom od českých firem.
  Web: https://www.takaro.cz
  E-mail: infotakaro.cz
  Prémiový obsah